Előzmények
Apexsek | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.29 12:30:27 (6725) |
na, ez jó hír.
Remélem, a térképekkel kikapcsolása esetén sikerül megoldani a láthtóságot.
Ha nem, hát mindegy..
A kardomba nem dőlök.
:-)))))))))[ előzmény: (6724) halaszkiraly, 2010.12.29 12:06:54] |
|
halaszkiraly | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.29 12:06:54 (6724) |
Brezko! Most kiprobaltam a sajat utpontok lathatosagat 20km-re allitottam be a terkepbeallitasoknal, es a ggpx-kent feltoltott ladak 20km-nel meg latszodnak (Szfvartol Egerig) de magasabbrol mar nem. Tehat a sajat utpontok beallitasa a sajat gpx-re is ervenyes a zoomolasi szinteknel.[ előzmény: (6723) halaszkiraly, 2010.12.29 11:23:04] |
|
halaszkiraly | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.29 11:23:04 (6723) |
Igen, a térkép beállításoknál meg tudod adni, hogy milyen térképelemek milyen nagyítási szintnél látszódjanak. Pl a 3, 5 vagy éppen 80 km[ előzmény: (6720) karcsi9641, 2010.12.29 05:27:42] |
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.29 05:27:42 (6720) |
Tapasztalatom szerint csak a közeledben lévő ládák látszanak a térképen. Távolabbi pontra zoomolni szinte soha nem sikerül, (nekem) mert akkor akaratlanul kijelölök egy pontot a térképen, (kék fejű gombostű), és kezdhetek mindent előröl. Ha a térképet kikapcsolod, akkor szerintem még az se látszik amelyiken "állsz". De ezt én logikusnak találom.[ előzmény: (6718) Apexsek, 2010.12.28 12:39:27] |
|
Apexsek | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.28 12:39:27 (6718) |
na, addig stimmel, hogy bemásolom a kütyübe a GPX könyvtárba.
Ott vannak, rá is tudok keresni, olvasni tudom őket.
De be tudom azt valahogy állítani, hogy alapból is látszódjanak, hogy lássam merre vannak?
Most épp kikapcsoltam a térképeket, hogy ne zavarjanak próbálgatás közben.
Egy se látszik.
Amikor viszont egyet kijelölök navigálásra, vagy "mutasd meg"-re, akkor az az egy megjelenik.
Tipp?[ előzmény: (6710) Apexsek, 2010.12.26 12:19:31] |
|
Apexsek | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.26 12:19:31 (6710) |
Elakadtam:
Adott egy Dakota 10 GPS.
Hova kellene bemásolnom az erről az oldalról letöltött .gpx file-t, hogy az megjelenjen a kütyüben?
Egyszer már összehoztam, de most sehogy se akar sikerülni. |
|
|
|