Összesen: 7 db hozzászólás
Attilagal | hozzászólásai | Országos Kéktúra | válasz erre | 2017.12.17 11:52:28 (6567) |
Megoldottam a problémát, átszürtem a fájokat egy másik programon keresztül (EasyGPS).
A BaseCamp-on keresztül ez nem oldódott meg, ami érdekes önmagában.[ előzmény: (6565) Attilagal, 2017.12.16 17:39:35] |
|
Attilagal | hozzászólásai | Országos Kéktúra | válasz erre | 2017.12.16 17:39:35 (6565) |
Köszönöm, megtaláltam. De jött egy új bibi :)
Miután feltöltöttem öket a gépemre (Garmin etrex30x), ott nem jelennek meg a szakaszok! A BaseCamp viszont kimutatja rendesen a készülékrôl. (A kektura.hu gpx-ekkel nem volt ez a gond.)
Ötlet?
[ előzmény: (6561) Old Eye, 2017.12.15 13:04:11] |
|
Attilagal | hozzászólásai | Országos Kéktúra | válasz erre | 2017.12.16 15:54:36 (6564) |
Köszönöm a tippet! Akkor lebontom kissebb szakaszokra, úgy talán helyesen jeleníti meg a teljes távot.
Minazért érdekes hogy egyszerüen nem számol távolságot 10000 pont felett.
[ előzmény: (6560) olahtamas, 2017.12.15 03:32:53] |
|
Attilagal | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2017.12.14 15:06:50 (76595) |
Kedves tagok,
Nyárra tervezem a Kéktúra elkezdését, s most a tecknikai alapokkal bajlódok.
Az alapkérdésem, hogy mit kell a Garmin etrex30x-emre telepíteni hogy meg tudjam tenni az elsö 4 szakaszt?
Mivel a gépet Svédországban vettem így csak a nyugat európai térképek vanak rajta, meg egy globális térkép ami nem igazán részletes.
Ha eddig jól gondoltam akkor letöltöm az aktuális szakaszok nyomvonalát, a bélyegzôk waypontjait.
De mi a helyzet a magyarországi térképpel? Azt is le kell töltenem külön?
Köszönettel
Attila |
|
Attilagal | hozzászólásai | Országos Kéktúra | válasz erre | 2017.12.13 20:21:24 (6556) |
Sziasztok!
Kezdô túrázò vagyok, s most ismerkedek a GPS-el is (Garmin etrex 30x)
Van egy kis problémám:
Letöltöttem a Kéktúra 1-4 szakaszát és betelepítettem a készülékbe.
Amikor megjelenítem az adott szakaszok nyomvonalát, akkor egyiknek sem stimmel a távja a honlapion megadottal.
Pl az Írottkô - Sárvár (Túra01) a honlapon 70,4km.rel van megadva, de emikor ugyanezt a szakaszt kijelenítem a Garminban ott akkor csak 38,1 km van megadva.
Ugyanez a felállás a többi (02,03,04) szakasszal.
Tudna valaki tanácsot adni hol a bibi?
Köszönettel, Attila |
|
|
|