"Widi is ilyenben jár túrázni, sőt, ő két párral is fel van szerelkezve :D"
Igaz, bár egyszerre csak egy párat viselek :)
Én is nézegettem, próbálgattam többfélét is, drágábbakat, márkásabbakat is, de a széles lábfej miatt nekem is ez jött be legjobban. Valóban nagyon jó kis bakancs, mentem benne -15 fokban éjjel (Kitörés 60 TT), kánikulai hosszabb teljesítménytúrán (Rockenbauer 130), stb. és csak jó tapasztalatom van vele kapcsolatban.
Volt aki szidta ezt a típust, és más, márkásabb bakancsra esküdözött, erre meg csak azt tudom mondani, hogy nem vagyunk egyformák, kinek ez jön be, kinek az.[ előzmény: (29364) heyjoe, 2012.09.14 10:43:49] |