Összesen: 5 db hozzászólás
villon | hozzászólásai | GC kupa fórum | válasz erre | 2014.12.05 19:55:54 (3234) |
Véleményem szerint előbb a ládasűrűség fogalmát kéne kitalálni, mert csak úgy lehetne a pontok értékét meghatározni. Pl. az ország területét felosztani 10, 15 v. 20 km oldalhosszú négyzetekre és megnézni, hogy mennyi láda van egy-egy négyzetben. Egy négyzetben lévő ládák pontösszeg lehetne pl. 100. Tehát, ha egy négyzetbe érve a játékos felkeres mondjuk 5 pontot, amelyikben egyébként 20 van, akkor 25 pontot kapna. A beküldött tracket a program rátenné az így kialakított raszterra, majd négyzetenként kiszámolná és összesítené az úthoz tartozó pontokat. |
|
villon | hozzászólásai | GC kupa fórum | válasz erre | 2014.09.07 20:35:56 (3059) |
Kedves Attibati, légyszi a 2293-as trackkemnél a GCgst2 pontot elfogadni, mivel ott sajnos megadta magát a gps-em és újraindítás után nem rögzítette a pont megtalálását. Köszi |
|
villon | hozzászólásai | GC kupa fórum | válasz erre | 2014.05.19 10:20:50 (2918) |
Kedves Attibati!
A problémám a következő: A 1045-ös trackemnél nem fogadja el a rendszer GCBSLO-1 és a GCBSLO-2 pontokat találatnak, pedig mindkét épület előtt álltam. Jobban megnézve a köztes pontok koordinátáit szerintem azok nem pontosak, az egyik a szembelévő házban van, a másik szintén a túloldalon. Kérem a köztes pontok elfogadását. |
|
|
|