Összesen: 4 db hozzászólás
Burczy | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.07.23 12:30:40 (42021) |
Kérdésem az lenne, hogy jpg kiterjesztésű, jó minőségű, katonai térképem, ill turista térképem is van. A katonai nem a legfrissebb, de jó.
Ezt miképpen tudnám GISrussa-hoz átalakítani?
Vagy ha nem lehet, akkor melyik navi program tudja kezelni a jpg-s beszkenelt térképeket? |
|
Burczy | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.07.22 15:53:12 (42014) |
Szia!
Megtaláltam még mielőtt írtad volna :)
És igen, ott lehet megtalálni, és hexadecimal-ba kell írni az értéket.
Beírtam egy nagy nullát, majd a registry fixálást megcsináltam és így tényleg lenullázta!
Burczy[ előzmény: (42012) sawkuk, 2009.07.22 15:32:55] |
|
Burczy | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.07.22 14:57:28 (42009) |
Sziasztok!
Gisrussa progit használok, és a gondom az, hogy amikor a műszerfalamat le szeretném nullázni, akkor a megtett út nem nullázódik le. A beállításoknál ki is írja, hogy nem lehet nullázni, miért???
Nem tudja valaki, hogy miképpen lehetne lenullázni azt? Esetleg a PNA registryjébe lehetne valahol nullázni?
előre is köszi,
Burczy |
|
Burczy | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2009.07.17 12:59:42 (2705) |
Sziasztok!
Friss tag lenék, és véletlenül találtam rátok.
Az első kérdésem az lenne, hogy van GisRussa progim, amihez találtam térképet is.
A POI-kat milyen formátumba töltsem le hozzá?
Előre is köszi, és elnézést, hogy nem olvastam végig a fórumot, kicsit soknak tűnt.
Burczy |
|
|
|