Összesen: 14 db hozzászólás
cigikey | hozzászólásai | OFF | válasz erre | 2019.08.24 16:24:59 (33393) |
Kedves Mindenki! Nem bizti h a megfelelő oldalon és forumon vagyok de keresem a "kályhát" (kiindulási pont) A probléma amire a megoldást keresem az telós fotó (Redmi 7) adatlapján a gps információ kiirása ha ismert a cim akkor a koordinatakat felcseréli a cimre. Na most ezek az adatok változhatnak de a koordinata örökös mint a nyomorúság. A lényeg: hogyan lehet kikényszeriteni, hogy a koordinatak maradjanak meg es ne irja át őket? Ha rossz helyen nyafogok akkor kérlek benneteket irányitsatok át az "illetékes" helyre. Köszönettel! |
|
cigikey | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2014.03.15 15:21:25 (70895) |
Szal a progi fut. Egész eu-t látom. A térképet a maps mappába töltöttem. Egyelőre csak "globális" térképet látok. Útmutató Locushoz? [ előzmény: (70894) cigikey, 2014.03.15 14:54:08] |
|
cigikey | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2014.03.15 14:50:57 (70892) |
Köszönöm az útmutatást! De a linken letölthető HU map azonos turistautak ill geocaching szerkesztett térképekkel?[ előzmény: (70891) Old Fairy, 2014.03.15 14:38:10] |
|
cigikey | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2014.03.15 14:05:36 (70888) |
Kedves Mindenki!
Ha rossz helyen írok küldjetek egy linket a megfelelő fórumhoz!
Rég elszakadtam a túrázástól de most visszatérnék. Technikai segítség kéne. Azelött WIN HP PDA-t használtam russa-val. Most Androidos okosságom van. Milyen progit használjak, hogy ezeket a fáradságos és sok lelkes munkával megalkotott térképeket tudjam használni?
A műszaki paraméterek:
Felbontás: 1280*720, Processzor: MTK6589 Quad-Core 1,2 GHz; 1G RAM; Operációs rendszer: Android 4.2.2.
Minden ötlet és megoldás érdekel! Köszönettel! |
|
cigikey | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.08.04 13:45:34 (42394) |
Nem akarom a gumicsontot rágni, de amit először (+GC és a nélkül) töltöttem le az is (KGC.rus, NYGC.rus) is 15,xx MB volt és nem működött. Valaki küldött egy linket (ott már K.rus, Ny.rus volt) annál nem stimmelt a fájl méret. Lényeg, hogy segítségeddel sikerült egy friss és jó változatot találni ! Köszönöm.[ előzmény: (42393) jekaeff, 2009.08.04 13:38:25] |
|
cigikey | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.08.04 13:32:36 (42392) |
A "gps-racio" oldalon is az új változat van már (2009.08.03) valószínüleg azért működik Neked is. Pont az a példány volt rossz ezek szerint amit előzőleg letöltöttem :-([ előzmény: (42391) R.Guszty, 2009.08.04 13:29:10] |
|
cigikey | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.08.04 13:07:24 (42389) |
Köszönöm a segitséget ! a "rapidshare" változat megy ! Csak tanulság képpen számomra: kaphatnék egy linket ahonnan a jó változatokat lehet letölteni? Pl. a készítők stb. oldala ? Mi az összefüggés a gps.info-racio és a többi oldal vagy a készítők között?[ előzmény: (42374) jekaeff, 2009.08.03 22:11:54] |
|
cigikey | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.08.03 21:53:23 (42370) |
Kedves segítőtársak ! Az ajánlott linkről letöltöttem a K-, NY.rus fájlokat de ezzel sem megy. (megjegyzem, hogy mindkét fájl a letöltés menűben kb. 15 MB, de a letöltött méret csak kb. 4-5 MB.)
Akkor további ötletek? Ti nem használtok russat ? Akkor mit ? Ha igen akkor Nektek nincs problémátok vele? Előre is köszönöm segítő szándékaitokat !!! |
|
cigikey | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.08.03 10:27:47 (42365) |
Köszönöm az eligazítást ! Igen olvastam. És Te is olvastad levelemben, hogy nekem is megy a tájegységek ? Én a kelet-, nyugat Mo. is szeretném használni. Erre keresem a megoldást ! |
|
cigikey | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.08.03 01:48:05 (42363) |
Bocsi, hogy ismétlésekbe bocsátkozom. Ha "hall" engem valaki akkor segítsen ! Uj russa felhasználó vagyok. HP hx4700 a kütyüm. A legujabb térképeket töltöttem le. A tájegységek működnek a KGC és NYGC re azt irja, hogy ismeretlen fájlformátum vagy sérült a fájl. Egy korábbi (2008 okt) nyugat-illetve keletMO térképpel már működött, de sajna letöröltem. Hol a hiba? Mit csinálok rosszul? (már többször is letöltöttem a fájlokat és a méret szerint mind ugyan az ! ?
A segítséget előre is köszönöm. |
|
cigikey | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.08.02 15:22:11 (42355) |
Segítséget kérek ! Uj russa felhasználó vagyok. HP hx4700 a kütyüm. A legujabb térképeket töltöttem le. A tájegységek működnek a KGC és NYGC re azt irja, hogy ismeretlen fájlformátum vagy sérült a fájl. Egy korábbi (2008 okt) nyugat-illetve keletMO térképpel már működött, de sajna letöröltem. Hol a hiba? Mit csinálok rosszul? (már többször is letöltöttem a fájlokat és a méret szerint mind ugyan az ! ?
A segítséget előre is köszönöm. |
|
|
|