Tisztelt ládavadászok!
A GCbolc (Pilis-hg, Bölcső-hegy láda) dobozomat egy általam nem ismert személy általam nem ismert okból áttelepítette. Átnézve a beírásokat gyanússá vált a dolog. A mai nappal fel- és megkerestem, és visszatettem eredeti helyére.
A további sorok arra vonatkoznak akire vonatkozniuk kell.
Kérem a LÁDÁIM rejtésével kapcsolatos ötleteket rajtam keresztül megvalósítani! Rugalmasságom félelmetes!!
Ellenkező esetben sem nekem lesz belőle bosszúságom, hanem a "kincsvadászoknak".
Érted...
Én bármikor fel tudok kocogni. ;-)
vabubus |