Összesen: 6 db hozzászólás
szatmarif | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2012.03.06 10:30:59 (4589) |
Köszönöm a segítséget, az alapvető probléma tényleg az volt, hogy a Szerkeszés / Kijelölés engedélyezése menüben a pont kijelölés nem volt engedélyezve. Jó pap is... :)
Ellenőriztem újra, a Bryan által linkelt (4584) POI-k megszűntek. A hajdani gally akadálynál most is van etetés, az útra döntött fákat pedig a nemrégiben zajlott ritkítás során vihették el.
[ előzmény: (4588) Hev, 2012.03.05 22:01:33] |
|
szatmarif | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2012.03.05 21:16:27 (4582) |
Nem tudom, hogy a megfelelő eszközöket használom-e a POI adatainak megkereséséhez. A bejárt útvonal térképén jelölt, de nem létező objektumokat szeretnék megkeresni. Arra számítottam, hogy a mapeditben pl. a kiválasztást eszközt használva tudok adatot a vágólapra tenni, de nincs ilyen lehetőség. Mapedittel a legnagyobb nagyításban ha rátolom az egeret, alul kiírja a koo-it, de ez elég macerás, mert nem pontos. A hiányzó kidöntött fák POI-jait a MapSource-ból szedtem ki, de ott nincs link.
Úgy gondolom, hogy a linket csak az mp-ből tudom kikeresni, de a kereséshez meg kellene pontosan az a koo, ami az mp-ben van. Van valamilyen frappáns megoldás?[ előzmény: (4580) Hev, 2012.03.05 18:25:47] |
|
szatmarif | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2012.03.05 17:55:01 (4577) |
Ma reggel jártam arra, de nem voltak ilyenek az úton:
Akadály gallyakból
N47 26.031 E18 50.721
SZÁNDÉKOSAN AZ ÚTRA DÖNTÖTT FA - 4 db
N47 26.020 E18 51.519
N47 26.015 E18 51.541
N47 26.002 E18 51.662
N47 25.981 E18 51.670
|
|
szatmarif | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2012.02.27 10:07:28 (4568) |
Sziasztok! Érd környékén bóklászva találtam felhagyott kőbányában kétfajta üreget: tágas bejáratú, befelé is több méter mély barlangot illetve tágas bejáratú (2m x 3m), de befelé csak 1,5-2 m mélységű fülkét. Ha majd egyszer feltöltöm a tracket és megrajzolom, akkor elnevezésnek mit írjak? Legyen kőbánya-barlang és kőbánya-fülke a neve? |
|
|
|