Sziasztok!
Elem merülés miatt a mai Dél-Börzsönyi Kilátások 15 TT előtti GCZEBI láda track-jét le mentettem úgy, hogy az csak 1,8 km lett. Persze a nyomvonalat törölnöm is sikerült, így nincs meg a kellő távolságom arra a 4 pontos multira. Hogyan lehet megoldani, hogy egy track legyen a kettő? Vagy ilyenkor felülbírálják, és esetleg elfogadják, ha egy napon készült a két track?! Van esély arra, hogy elfogadják azt a 4 pontomat??? (Bár nem hinném, hogy bármit is számítana nálam) :) Sajnos annyit nem túrázok! :(
Üdv: Péter |