Összesen: 3 db hozzászólás
GaborViktor | hozzászólásai | válasz erre | 2021.09.22 15:14:57 (80318) |
Rendben, igyekszem pontosabban leírni, hol akadok el. Szóval a turistautak.hu-ról töltöttem le BaseCamp segítségével az Etrexre 20-asomra egy turistatérképet, felületekkel, szintvonalakkal, és turistautakat egységesen kiemelve. Így szerepelt a leírásban. Látom is a térképet a gps-en, úgy, hogy az alapból benne lévőt letiltottam/kikapcsoltam. Lehet, hogy én hittem azt csak naivan, hogy majd külön látni fogom a nyomvonalaknál vagy másik menüpontban a különböző hazai turistaútvonalakat, lebontva, hogy Pilis, Bakony, Mátra és stb. De ilyet nem találok. Ha teszem azt hétvégén menni akarok a Pilisbe, és keresni szeretnék egy jó útvonalat, akkor azt hol tudom megtenni ezen a térképen, a gps-en? A másik probléma a geoládák koordinátái. De ezek szerint azt külön kell majd. köszönöm a segítségedet, remélem, sikerült most pontosan leírnom, mi a gondom. [ előzmény: (80317) becko, 2021.09.22 11:38:10] |
|
GaborViktor | hozzászólásai | válasz erre | 2021.09.22 10:11:24 (80315) |
Sziasztok! Van egy Etrex 20-as gps-em, ráraktam a turistautak.hu-ról letöltött térképet. Kizárólag túrázásra, geoládázásra használnám a térképet, de valószínűleg nagyon béna vagyok, mert nem jövök rá, hogy mi a különbség a most letöltött térkép és az eleve a gps-ben lévő térkép között. Hol találom meg a frissen leszedett map-on, a gps-emben a különböző hazai turistautakat, illetve a geoládás koordinátákat? Eddig ezeket mindig a telefonomon lévő alkalmazásból szedtem el és tápláltam be a gps-be, de éppen azért töltöttem le a térképet az Etrxere, hogy ott legyen minden. De nem találom. Tudna segíteni valaki? |
|
|
|