Szervusz(tok)!
Nekem is nemsokára meglesz a 20 nem budapesti nem virtuális ládám, és természetesen szeretnék rejteni is. Már ki is néztünk egy szimpatikus helyet, de most a fórumot olvasgatva elkezdett érdekelni ez a moderátor-téma. Elmagyaráznátok, hogy pontosan hogyan működik az, amikor el szeretnék rejteni egy ládát a fejemben megszületett gondolattól kezdve?[ előzmény: (6343) lelcache, 2005.04.26 19:21:52] |