Nem tisztem védeni Strombust, hiszen arra ott van Péter kessertársunk, de abban biztos vagyok, hogy ő az a rejtő akinek a ládái maximálisan karbantartottak - ahogyan most is, a jelzésedet követően egy héten belül (!!!) kihelyezett egy új dobozt - maximális respekt érte!
Úgy látszik délnyugaton kicsit jobban sütött a kelleténél a nap, de se Boglárka, se a Tündér nem fogadja el azokat a találatokat, amikor a kesser egyszerűen béna volt, vagy pl. ha neadjisten eltűnt a láda, de nem hívtad fel telefonon azt se. Ez úgy látszik helyi szokás, törődj bele, ezen kár bosszankodni. Virtuális útikönyv ide vagy oda, ez az ő értékrendük szerint egy "Nem találtam meg". Ha arra jársz legközelebb, keresd meg újra.
[ előzmény: (79041) gst76, 2020.08.15 15:00:06] |