Összesen: 27 db hozzászólás
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.08.10 16:05:46 (75803) |
Szerintem a kép méreteit nem rakod be az EXIF-be és ezért nem forgatja a geocaching.hu. Nem?[ előzmény: (75800) petrot81, 2017.08.10 14:52:55] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.08.08 17:15:41 (75769) |
Most megnéztem mit is ad vissza az API attributes kapcsolója pl ezt:
A----+++++-+-++--+--++
Lehet tudni, hogy mi mire vonatkozik?
Talán jobb lenne egy külön mezőben visszaadni azt, hogy mikor kereshető a láda.[ előzmény: (75763) Fazék, 2017.08.07 21:30:28] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.03.11 15:48:41 (75420) |
Igen, kaptam egyet LionDaddy -től. Köszi a tiedet is. Megeszi a telefon ezt a GPX-et is..... lehet indulni a versenyen :)[ előzmény: (75419) pockok, 2017.03.11 12:04:32] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.03.10 19:30:23 (75413) |
Értem, köszi szépen. Esetleg egy régebbi versenyen használt GPX-et kérhetek-e ? Szeretném látni, hogy hogy is nézne ez ki egy telefonon, mert GPS csak a telefonomban van.[ előzmény: (75412) scele, 2017.03.10 18:07:47] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.03.10 10:45:48 (75410) |
Szia!
Hogy zajlik egy ilyen verseny? Térképet adtok, gpx-et? Nem voltam még, azért kérdezem.[ előzmény: (75409) scele, 2017.03.09 10:49:07] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.01.06 21:31:52 (75208) |
Igen, a log meg a képek gombra gondoltam, ha rákattintok szerintem kár lekérni az összest........ gyorsan elkopik a mobilnet :)[ előzmény: (75206) petrot81, 2017.01.06 21:28:08] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.01.06 21:21:36 (75205) |
Szia!
LG Fino-n próbáltam a programot. Nálam nagyon lassan indul el fél perc a minimum, pedig Wifi-n próbálom. Először azt hittem , hogy a google térkép a hunyó, de a saját progi gyorsan betöltötte a térképet. Logok, képek letöltésénél célszerű lenne egy beállítási lehetőség, hogy mennyi logot/képet töltsön le[ előzmény: (75194) petrot81, 2017.01.06 11:24:28] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.11.06 12:26:28 (74949) |
Okés, köszi. Amit akartam azt megoldottam az új loggal utána meg töröltem azt. A régit meg megmódosítottam.[ előzmény: (74948) V_Gabor, 2016.11.05 22:03:19] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.11.05 17:33:19 (74946) |
Próbaképp letöröltem a második megtaláltam logomat és láss csodát....... nem tudom szerkeszteni a ládaadatokat[ előzmény: (74945) Blue Mali, 2016.11.05 16:12:40] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.11.05 15:06:26 (74944) |
jó ötlet, :) de az igazi az lenne, ha egy egyéb log miatt nem veszne el a szerkesztési jogosultság[ előzmény: (74943) LionDaddy, 2016.11.05 12:22:34] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.11.05 09:39:38 (74942) |
Sziasztok!
A 3730. A malomnak nincsen köve (GCMLM) ládával kapcsolatban lenne kérdésem, de ez igaz lehet a többi mozgóra is. Elhoztam a ládát logoltam, de nem én voltam az utolsó logoló, bekerült egy "egyéb" log.
Ebben az esetben a ládaoldalt nem tudtam szerkeszteni, csak ha újra megtalálást logoltam. Ezért van 2 megtalálásom itt. |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.30 11:43:37 (74655) |
Próbáltam a tuhu.map -ot tuhu témával és a lenti probléma (a szögletes vízterület) megvan ugyanúgy. Ahogy Old Eye írta ez adat probléma és nem függ a használt témától. Mondom én, aki nem egy térképész szaki.[ előzmény: (74652) Lipták Roland, 2016.08.30 07:59:21] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.29 19:53:38 (74646) |
Köszi szépen. A két adatbázist nem lehet egybe építeni a pontos megjelenítés érdekében?[ előzmény: (74642) Old Eye, 2016.08.29 14:07:49] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.29 13:07:24 (74641) |
Üdv!
Kipróbáltam a tuhu-s mapsforge térképet és van ahol elég nagy az eltérés az openmaps-on elérhető térképhez képest.
Mi az eltérés oka? A program és a rendertéma ugyanaz mindkét esetben.Például:
openmaps: tuhu: |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.06.13 09:58:43 (74429) |
Szeretnék indítani egy mozgóládát. Ki ebben az illetékes, kinek írjak, kitől kérdezhetek ez ügyben? |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.04.03 07:43:38 (74156) |
04.02-án este 9 fele eléggé lassú volt a szerver, mondhatni használhatatlan. Tapasztaltam ezt már máskor is. Ennek mi az oka? UPC internetet használok. |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.02.26 14:41:22 (73966) |
Üdv,
Mostanában írogatok egy geoládás progit androidra...... Tapasztaltam, hogy sok koordinátánál hiányzik a ládaikon vagy bármilyen ikon... vagy valamelyik paraméter. Száznál több ez a szám [ előzmény: (73953) Péter60, 2016.02.25 11:34:06] |
|
ocsike78 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.01.31 08:52:23 (73845) |
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne, lehet nem pont ebbe a fórumba való. Ha html exportot csinálok 1-1 ládáról akkor miért van az, hogy a multiláda pontoknál coord tag-ben csak az icon="Geocache" , a másik esetben a icon="32" és az icon="Geocache" bejegyzés van? Az icon="Geocache" gondolom a végládára utalna.
Pl a GCMTUR ládánál csak az utolsó pontnál van az icon="Geocache" attribútum használva, de a GC47mt ládánál minden pontnál az icon="Geocache" attribútum van használva. De van más multiláda ahol meg az icon="geocache" van használva. Mi indokolja ezt a különbözőséget, hisz mindkét láda multi? |
|
|
|