Összesen: 12 db hozzászólás
LaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2011.01.27 19:52:04 (54738) |
Sziasztok! Androidos kütyüre szeretném cserélni windowsos PDA-m.
Ha Navitelt telepítek rá, az Android op-rendszerrel tudom használni a BT GPS-t?
|
|
LaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2009.09.23 21:07:38 (43409) |
Köszönöm a válaszokat!
Így mindjárt meg is lett a kb. 40 m szintkülönbség oka.
Úgy tűnik csak a Garmin számol vele.[ előzmény: (43385) nemethadam, 2009.09.23 07:45:50] |
|
LaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2009.09.22 22:12:16 (43381) |
Sziasztok! Van egy HTC Touch PDA-m Holux M-1000 BT GPS-el. Azt tapasztaltam, hogy ugyan azt a pontot a Russa 130 m, a VisualGPSce 130 m, a Garmin Mobile XT pedig 92 m magasnak mutatja. Többször ujrainditottam mindent, de tovabbra is megmaradt az elteres.
Van valakinek ötlete, hogy mi okozhat ilyen mertekü elterest? |
|
LaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.04.27 19:11:12 (29051) |
A híradóban mutatták, hogy "fellőtték a Galilleo-t".
Most ez nekünk gyakorlatban mit fog jelenteni? |
|
LaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.04.21 12:33:06 (28826) |
A hét végén próbálgattam az új konfigurációt. Holux-m1000 Bt + O2 Xda mini s (MDA vario, Qtek9100 stb.) Russával.
Azt tapasztaltam, hogy a Russa "GPS jel megszűnt / van GPS jel" üzeneteket küldött rendszeresen. Rendre megnéztem a műholdakat, és legalább 8 holdat mindíg látott. A vevő és a PDA sem távolodott el egymástól. Van valakinek hasonló tapasztalata? Mi okozhatja, hogy a Russa ilyen sűrűn veszít jelet? |
|
LaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.01 20:58:13 (26763) |
HP Ipaq 1940 pda-n szeretnék szinkronkábel aljzatot cserélni. A HP szerint ezt csak Budapesten a Hp szervízben tudják megcsinálni. Ez gondolom költséges, és hosszadalmas lenne! Nincs valakinek tippje, hogy hol és Kb. mennyiért lehetne ezt megoldani debrecen környékén? |
|
LaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2007.12.19 21:07:08 (23417) |
lulo!
Típusonként töltsd le. illetve fel a pontokat a kütyüre, akkor külön menüben lesznek. Minden file-t nevezz át feltöltés után, különben a következő file felülírja. [ előzmény: (23411) lulo, 2007.12.19 15:30:04] |
|
LaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2007.11.23 16:38:14 (22440) |
Sziasztok!
Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy Nüvi250-re Poi loaderrel hogy tudok feltölteni egyedi pontokat? Elolvastam a leírást http://www.garmin.hu/data/POIloaderHU.pdf, utánna Excel-el hoztam létre .csv állományt. Ha így adom meg a kordinátákat N48.105208° E20.622561° nem is olvassa, ha így N48° 6.312' E20° 37.354' akkor áttölti, de a világ legtávolabbi pontjain jelennek meg a pontok. |
|
|
|