Összesen: 11 db hozzászólás
DonPipi | hozzászólásai | válasz erre | 2005.11.22 19:47:50 (3925) |
Kis segítség elkelne! Felraktam az eTrex Vistámra a túristautakat+szintvonalakat, a túristautak tökéletessen látszanak a szintvonalak nélkül azt mintha kihagyta volna, nagyíthattanm amig akartam, beszéltem más Vistással is kipróbálta neki sem látszik.Ha külön felteszem a szintvonalakat akkor tökéletes,de akkor nincsenek túristautjaim ugye...Ami a furcsa volt, hogy a MS-ban ugyanakkora méretű Kb.-ra, volt mind a két térképszelvény amin volt szintvonal ill. amelyiken nem.Úgy gondolnám, hogy nagyobbnak kéne lenni a szintvonalasnak mert több az adat benne, de lehet, hogy rosszul gondolom...
Aki tud megoldást,ossza meg velem!
Kösz!
|
|
DonPipi | hozzászólásai | válasz erre | 2005.04.10 20:58:24 (1135) |
Mindenesetre köszönöm, hogy rámszántál pár percet, legalább látom, hogy nem egyedi eset...[ előzmény: (1133) mozo, 2005.04.10 20:52:45] |
|
DonPipi | hozzászólásai | válasz erre | 2005.04.10 20:38:45 (1132) |
Tök furcsa véletlen módon, pont a 6-os úton mentem én is ahol feltünt ez a jelenség, Érd után... A 2/A-n ill. a 10-en mentem múltkor az pedig tök jó volt! Azért hittem azt , hogy a kütyüvel van a baj de, ezekszerint nem , mert a ládákhoz meg "elvisz" pontossan :)
[ előzmény: (1131) mozo, 2005.04.10 20:26:55] |
|
DonPipi | hozzászólásai | válasz erre | 2005.04.10 17:41:28 (1127) |
Hal
Tudnám valahogy orvosolni azt a jelenséget, hogy a Vistám gyári térképén, az út mellett mutat végig ha haladok elcsúsztatva, tehát úgy néz ki mintha a pozicióhoz képest a térkép el lenne tolódva a készülékben, ha a trackeket kimentem belőle a Mapszószba akkor tökéletessen mutatja a haladás pontos helyét ott nincsen elcsúszás, tehát a poziciókat jól határozza meg. Lehet ezzel valamit kezdeni?
Köszi! |
|
DonPipi | hozzászólásai | válasz erre | 2005.03.14 15:37:59 (787) |
Az eTrexekben (Vista), hol a bánatban van az antenna? Melyik része mutasson felfelé a "holdak" felé optimális esetben? |
|
DonPipi | hozzászólásai | válasz erre | 2005.02.21 19:44:12 (728) |
Inkább a Legend C-vel rendelkezőktől kérdezném ( vásárláson töröm a fejem éppen), hogy mennyire vállt be a kütyü ( nagy álltalánosságban...), és , hogy elég -e a 24 MB memória pl. a Naviguide Magyarországra, utvonaltervezése rendben van-e stb, köszi előre is. |
|
|
|