Összesen: 45 db hozzászólás
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.14 16:33:05 (79150) |
Köszi mindenkinek!
Robi írta le jól: "Egy kis segitseg: 18 az atmero, 650 a hossz ... ;)"
Enyémen ez van: GB 18650 4800mAh 3.7V De gondolom ez olcsó kínai cucc lehet.
Nem mai darab, van vagy 3~4 éves, de mind a két lámpát kedvelem. |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.13 11:28:35 (79141) |
Szerintem igen! Olyan, mint a ceruza, csak nagyobb.
És, amit kihagytam, hogy újratölthető legyen.[ előzmény: (79140) ha2, 2023.04.13 10:52:38] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.13 10:39:07 (79139) |
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy hol lehet hozzájutni, egészen jó minőségi elemhez, ami nagyobb, és vastagabb mint a ceruzaelem?
(Fej, illetve zseblámpába kellene)
Köszi |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2022.08.11 19:49:43 (78990) |
Köszönöm szépen!
Igen, Garminra kell.
Sátorozni fognak ismerőseim, és kell egy kis offline kütyüs térkép nekik.
Köszi, még egyszer!
[ előzmény: (78989) olahtamas, 2022.08.11 16:02:13] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2016.02.05 17:51:51 (74624) |
Köszi a válaszokat!
Igyekszem felfogni. :)
Csak az "bánt" hogy az előző kütyüm (Dakota10) összhangban volt a mentett nyomvonalammal, most meg az új (D20) 2 kilcsit csal 12 kilcsi alatt. Egyébként ez volt Visegrádon is most szombaton. Mentett nyomvonal 13.3, fedélzeti 10.4 kilcsi. Előzőleg Mapsource-n megterveztem a túrát az 14.1-re hozta a távot.
Mindegy, ha nem orvosolható belenyugszom, csak picit zavar az adat a régi megszokotthoz.
[ előzmény: (74622) V_Gabor, 2016.02.05 17:39:41] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2016.02.05 17:48:20 (74623) |
Szia!
2 éve én is jártam így, de utána a 10-es Dakotám intervallumát finomra hangoltam, és teljes összhang volt a fedélzeti, és a mentet nyomvonal között!
Oké, akkor holnap hátha... :)[ előzmény: (74621) NagyKG, 2016.02.05 17:37:28] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2016.02.05 16:46:32 (74618) |
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem:
Lecseréltem a Dakota 10, gps-t, Dakota 20-ra, idáig OK.
Viszont valami nem smakkol, mert csal a "fedélzeti számítógépe"!
Mentem 12.2 kilométert a lementett nyomvonalam szerint, de a "fedélzeti számgép" azt írja, hogy csak 10.49 kilométert mentem, tehát majdnem 2 kilométert csalt.
Kalibráltam már többször eredménytelenül.
Valakinek volt már hasonló tapasztalata, esetleg valakinek valami ötlete?
Köszi!
|
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2015.10.20 20:30:09 (74187) |
Szia!
Akkor lehet nem alkalmazás, de akkor is ezt használom :)
"V_Gabor hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.21 10:09:50 (3858)
iOS-re gusty fejleszti, online (nem kell letölteni): http://gc.ladanyi.com/"
Üdv.[ előzmény: (74186) Bryan, 2015.10.20 12:15:46] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.10.11 19:36:30 (43768) |
Oksa!
Akkor ezt így próbálom meg.
Igazad van abban, hogy a készülék helyettem nem tud dönteni, s ez nem baj.
De most már akkor tudni fogom, hogy váltanom kell!
Még egy kérdés: Ha mindhárom térkép be van kapcsolva akkor melyik fog navigálni? van ennek egy menete, hogy mi szerint választ a gép?[ előzmény: (43767) magpet, 2009.10.11 19:29:35] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.10.11 19:17:41 (43764) |
Oké!
Csak elég érdekes, hogy amíg műút van addig navi, aztán meg ahogy vége van tuhu!
Azért köszi, kipróbálom![ előzmény: (43763) pgyp, 2009.10.11 19:15:08] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.10.11 19:10:54 (43762) |
Köszi a válaszokat, akkor ezek után majd figyelek, s kikapcsolom a térképeket amiket akkor nem használok! Ezek szerint ha címet írok be akkor a navi fog vezérelni, viszont, ha ládát akkor a tuhu, vagy omp?[ előzmény: (43761) jekaeff, 2009.10.11 19:07:08] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.10.11 17:43:43 (43753) |
Nincs különleges, de ezt akkor sem értem.
Hol kell akkor azt be, illetve átállítani, hogy melyiket szeretném használni?[ előzmény: (43752) scele, 2009.10.11 17:27:49] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.10.11 17:21:56 (43751) |
Na várjál!
A térképeket külön kell be, illetve kikapcsolnom?
Nekem úgy van, hogy mindig a legjobbat használja.
Ezért írtam, hogy nagyon jól navigált: Sirok-Recsk-Parádfürdő, s onnan már egy aszfaltos Erdészeti úton vezetett fel a Kékes felé. Én nem is értettem, hogy miért nem a 24-es úton visz fel.[ előzmény: (43750) scele, 2009.10.11 17:09:09] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.10.11 16:23:45 (43748) |
A gps-en 3 térkép van.
Előtte olyan jól megtervezte az utat aszfalton, nem is értettem, hogy miért vitt rá a turistaútra.
Menet közben átvált másik térképre, kérdezés nélkül?[ előzmény: (43746) magpet, 2009.10.11 15:48:29] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.10.11 14:31:15 (43741) |
Ja!
Ez olyan mint, hogy én megterveztettem az útvonalat a Kékesre Recskről, s Parádfürdő előtt picivel rávitt egy erdőgazdasági aszfaltra, mely 10 kilcsi után véget ért s mondta menjél turistaúton autóval!
[ előzmény: (43740) Brogan, 2009.10.11 14:24:48] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.08.20 17:57:59 (42855) |
:)))
Én is így szoktam bringára rakni a gps-t, hogy "odaláncolom".
Nekem egyszerűen kapcsol ki, tehát semmi halványodás!
OFF: olvastam az írásod a KT2.0.-án. Most már tudom ki vagy:)))) ON[ előzmény: (42853) jekaeff, 2009.08.20 17:51:38] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.08.20 17:37:23 (42852) |
Ez csúnya baleset!:(((
Várok, kivárok, s elviszem ha ez tovább fennmarad!
Idegesítő, mert ez nem volt mindig.
Egyik nap azért elmegyek kerékpározni, s majd kártya, meg térkép nélkül, na akkor meglátom, hogy viselkedik.[ előzmény: (42850) jekaeff, 2009.08.20 17:26:49] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.08.20 17:13:48 (42849) |
Oké, köszi ezt is kipróbálom.
Írt nekem, egy kitiltott user, s ő is ezt tanácsolta, hogy a forrasztással próbálkozzak, persze csak óvatosan.
Minden esetre ennek a végére fogok járni.
Apropó Gázló: Idén voltál?[ előzmény: (42848) jekaeff, 2009.08.20 17:09:47] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.08.20 15:17:47 (42842) |
Ma mentem gyalog egy 10km-t.
Nem kapcsolt ki egész út alatt.
Volt még benne kártya!
Akkor ez a rázkódás lesz...[ előzmény: (42834) jekaeff, 2009.08.19 22:28:10] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.08.19 15:30:07 (42818) |
Az az érdekes, hogy az előző készülék kb. 6 hónapig bírta gond nélkül. Ez már az első menetnél kimutatta a foga fehérjét.
Esetleg ezt hol lehet megnézni, hogy milyen szoftver van rajta?
Frissíteni pedig honnan lehet? Van vmi cím?[ előzmény: (42817) jekaeff, 2009.08.19 15:04:56] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.08.19 14:36:58 (42814) |
Hihetetlen!
Kicserélték az etrex legend Hcx-emet egy újra, mert állandóan magától kikapcsolt. Azt mondták az lehet a baj, hogy nem jogtiszta térkép van rajta (OMP). Na akkor ezt az újról töröltem, de most is kikapcsol! Telepet is cseréltem, de nem tudom, hogy mi lehet az oka.
Ti nektek nem volt hasonló? |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.08.04 12:36:50 (42387) |
Oké, de ezt már használom több hónapja, s ez csak most kb. 3 hete jelentkezett.
Most megint rátöltöttem, kíváncsi leszek.[ előzmény: (42386) magpet, 2009.08.04 12:23:31] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.08.04 10:27:52 (42380) |
Szia MP!
Szerinted létezhet az, hogy a Gps azért kapcsol ki többször is menet közben, mert rátöltöttem az OMP-t, meg a TUHU-t?
Erre hivatkoztak Garminéknál.[ előzmény: (42379) magpet, 2009.08.04 08:24:42] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.06.18 16:42:18 (41058) |
Hi!
Nekem 8 külföldi találatot ír, pedig 3-at találtam meg + 1et a MVV-t ami jelenleg külföldön van.
Ez össz 4. Akkor mi lehet a + 4?
A kérdés nem neked szól konkrétan, de hátha valaki tudja a választ:)))[ előzmény: (41056) Ich.., 2009.06.18 11:44:08] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.03 18:08:55 (37018) |
Sziasztok!
Valaki meg tudja mondani hol találom a Garmini etrex legend hcx készülékemben a GPS Unit ID: azonosítót?
Köszi előre is. |
|
|
|