Összesen: 19 db hozzászólás
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.16 21:50:19 (71288) |
Ááá, megvan, ezt kerestem! Pár éve már használtam, de megfeledkeztem róla.
Van még több mint egy hónap, ráérek...
Köszi Fairy![ előzmény: (71280) Old Fairy, 2014.05.16 19:15:06] |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.16 19:07:30 (71278) |
Próbáltam, és át is formálom a kérdést: le tudok úgy tölteni osm-ről térképet mapsource-ra, hogy a céges laptopom nem támogatja a javás alkalmazásokat?[ előzmény: (71277) Old Fairy, 2014.05.16 18:56:14] |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.16 18:46:48 (71275) |
Sziasztok!
Görögországról és Macedóniáról szeretnék egy használható térképet Mapsource-ra tölteni.
köszi a segítséget |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.15 20:43:53 (60920) |
Sziasztok!
Németországi ingyenes térképet keresek garminhoz. Találtam párat, de kíváncsi vagyok ti melyiket ajánljátok. Köszi. |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2011.05.13 14:06:06 (56763) |
Igen, pontosan a listából letöltés a probléma. Most (is) látom, hogy a gc.hu rendszere mennyivel jobb és átláthatóbb. Ráadásul ingyenesen...[ előzmény: (56762) R.Guszty, 2011.05.13 12:51:48] |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2011.05.13 11:37:15 (56761) |
Köszi, ezt a pocket querynél azóta megtaláltam, de a szimpla letöltésnél nem.
Át kell szoknom a pc-re :)[ előzmény: (56760) halaszkiraly, 2011.05.13 11:32:35] |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2011.05.13 10:58:36 (56757) |
Sziasztok. A comon most lettem premium member, és azóta sajnos nem tudok rendesen .loc fájlokat importálni Mapsource-ba. Hibaüzenet: "[fájlnév] could not be imported"
Mi erre a legegyszerűbb megoldás? |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2010.07.07 13:47:17 (50254) |
Megoldódni látszik a probléma. Miután 2 gsm-szervizből is elhajtottak, bementem a Navi-Gate-hez, ahol vettem, és bevették ingyenes javitásra (miért nem oda mentem először?). Szerencsére csak a gumigomb sérült, azt kell kicserélni.
Köszi mindenkinek, aki itt segiteni próbált![ előzmény: (50034) MaTamas, 2010.06.27 20:52:55] |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.27 21:48:48 (50039) |
Megnéztem, és nem vagyok benne biztos, hogy az elemek miatt csúszik be a gomb. Ha meg mégis, akkor nem tudom hogy tudnám kijjebb piszkálni.
Mindenesetre írtam Dankó Tibornak, hátha van ötlete.
Köszönöm a segítséget.[ előzmény: (50038) yoggi, 2010.06.27 21:18:20] |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.27 21:06:05 (50037) |
Köszi a gyors választ.
Ugyanazokat az aksikat használom már egy éve, nincs velük baj. Kulccsal be tudom kapcsolni, de valami végleges megoldást keresek, mert úgy érzem hogy egyre nagyobb erőkifejtésre van szükség a ki-be kapcsoláshoz.[ előzmény: (50035) yoggi, 2010.06.27 21:00:48] |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.27 20:52:55 (50034) |
Sziasztok! Van egy komoly problémám a GpsMap 60 CX-emmel: a bekapcsológomb nem reagál semmire. Korábban is erősen kellett benyomni, de most már semmi nem segít rajta. Garancia már nincs. Mielőtt szétszedném, megkérdezném itt hogy érdemes-e házilag megoldást találni (műszakilag a villanykörte becsavarásánál többre nem nagyon vagyok alkalmas) vagy keressek szervizt? |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2010.05.18 10:29:26 (49034) |
Sziasztok! A tuhu térképemet szeretném frissíteni (mert még nem látszik rajta az új M6). Hogy lehet a legegyszerűbben? |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.19 20:08:02 (47444) |
Sziasztok! Miután letöltöttem a tuhu-térképet, a gps-re töltött koordináták nem egyeznek meg az oldalon közzétett koordinátákkal.
Például GCNOFO N 47° 30,126' E 18° 57,574' helyett a gépemen így jelenik meg: N 47° 30,153' E 18° 57,664'
A térképen viszont a láda helye pontosan jelenik meg, ezért valójában csak akkor zavar ez a hiba, ha olyan multit csinálok ahol manuálisan kell beírnom a koo-t.
GPMap 60Cx-em van, a koordináta-formátum stimmel.
Van valami ötletetek mi lehet a hiba? |
|
MaTamas | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.02 11:04:46 (47069) |
Sziasztok! A napokban letöltöttem az Openmaps térképek dunántúli részeit GPSMap 60Cx-re.
Azt vettem észre, hogy térképrészletek kapcsolódási pontján (főleg az M1 bicskei szakaszán) járva a térkép nem jelenik meg automatikusan, csak ha a kurzort elmozdítom északabbra. A kütyün nem találtam olyan beállítást, ami ezen segítene. Ti tudtok? |
|
|
|