Összesen: 19 db hozzászólás
bopeti83 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.12.03 12:15:00 (72620) |
Az Osmand tavaly megszívatott párszor Erdélyben. Ha nem úgy érzékeli, hogy tényleg áthaladtunk az útvonalponton, még fél óra után is addig-addig erőlteti, hogy "fordulj máááááár meeeeeg", amíg 1 óra után kiidegel, és kikapcsolja az egészet a kedves user. Szóval meg lehet őrülni tőle, nem érti meg, hogy oké-oké, dolgozza fel, hogy kihagytunk egy útvonalpontot, legyen a következő a cél. Ezt nem érti meg.... |
|
bopeti83 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.12.02 22:58:49 (72615) |
Bár az Oregonon azt nem próbáltam, lehet át kell ilyenkor kapcsolni "kocsis profilra"? Akkor figyeli a helyi lehetőségeket? (Hol merre lehet kanyarodni, stb) Vagy lehet csak olyan térképet kell leszedni hozzá, ami ezen infókat is tartalmazza. Én csak egy sima OpenMaps-térképet szedtem le.[ előzmény: (72614) bopeti83, 2014.12.02 22:55:48] |
|
bopeti83 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.12.02 22:55:48 (72614) |
Amiket leszedtem térképek, azok is fbl-ek voltak, mégse látta.
micro sd-n "írásvédő kapcsoló"? Van ilyen is? Hol? :)
Az Oregon kocsival már jó párszor belevezetett a "málnásba". Túrára kiváló, de számára tök mindegy, hogy földúton, töltésen, vagy sztrádán megyek, és nem ismeri a közlekedési szabályokat, vezet mindenfelé, amerre út van :\
most az S5-re akarom felküzdeni az iGo-t, de a FullHD-t nem eszi meg, próbálkozok én már mindennel :)[ előzmény: (72613) Bluedog, 2014.12.02 19:20:42] |
|
bopeti83 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.12.02 19:00:55 (72611) |
Sziasztok
Valóban ez volt a gond. Garmin mappába kell az img. Szóval ez már megoldódott, viszont olyan régi ez a kütyü, hogy a szoftvere gyárilag nem kezel előre elmentett útvonal-tervet, csakis kijelölök egy pontot, és go, amerre ő gondolja. (de ha pl. én ki akarom kerülni Pestet?)
Szóval van egy másik kölcsön-gps. Egy Navon N490 plusz. Elvileg iGo 8 van rajta...asszem, mert nem értek hozzá, csak találtam a kütyün egy ilyen license-fájlt. Ez tudna mindent, csak épp Románia térképet kéne rávarázsolnom csütörtök estig. Leszedtem egy csomó mindent torrenten. Bizonyos TomTom, HERE, meg a fene tudja, milyen térképeket. Nem tudom, nekem melyik kell, de egyiket se látja, ha belemásolom a \Content\Map könyvtárba a többi fbl-fájl közé. A szoftvere nem látja új országként. Hogy kell tudatni vele, hogy új térkép érkezett?[ előzmény: (72610) P306, 2014.12.02 09:48:21] |
|
bopeti83 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.12.01 22:52:05 (72607) |
tudok írni a kártyára, rajta van 3 img, de egyiket se látja a gps térképként. Se a Basecamp. Ez a probléma. Hogy ezek neki nem térképet, holott azok.[ előzmény: (72606) yoggi, 2014.12.01 22:49:10] |
|
bopeti83 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.12.01 22:37:01 (72605) |
Sziasztok. Kicsit ideges vagyok. Egész este próbáltam volna frissíteni a kölcsön kapott Garmin nüvi 250 autós navigációs gps-t, de az istenér nem akarja látni a micro-SD kártyán lévő HÁROM térképet. Egyiket se, király. A BaseCamp a kártyát "Felhasználói adatoknak" vagy minek látja. Nem ám potenciális térkép-tárhelynek. Mintha csak képek, és mp3-ak tárolhatók rajta. Persze az összes Garmin programhoz is hasonlóan macerás térképet hozzáadni. Exével, meg stb.
Légyszi valaki okítson ki, mi a fenét csinálok rosszul? Az az út se járható, hogy copy a kártyára, mert nem látja, de az se, hogy majd a BaseCamp, vagy a MapSource másolja át, mert ők se látják. Most akkor mi van??? Miért ilyen körülményes a Garmin?? |
|
bopeti83 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.04 22:38:25 (71982) |
zferke: te is feltöltenéd a toldacuccot-ra? Ha netán Yoggi térképét nem enné meg a Garminom, vagy valami lenne. Sajnos holnap indulunk, és fene gondolta volna, hogy pont most nem működik az oldal |
|
bopeti83 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.04 22:32:26 (71977) |
Garminra Szlovákia térkép. Csakhogy az openmaps.eu-ról a térképek átállás miatt nem érhetők el. Máshonnan?? |
|
bopeti83 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.04 22:18:15 (71973) |
nem tud valaki valami alternatívát az opanmaps.hu oldalra? Nem jön be az oldal kapacitás-problémájuk miatt, mi meg holnap indulnánk a Szlovák Paradicsomra :\ Help |
|
bopeti83 | hozzászólásai | válasz erre | 2013.08.02 23:21:31 (68776) |
Sziasztok. Garmin GPS-ekhez létezik olyan Mo. térkép, ami tartalmaz utcákat, házszámokat is? Nyilván nem éppen túrázásra, hanem bármi egyébre. |
|
bopeti83 | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.16 19:52:30 (68553) |
Igen, láttam a videót. Neki sikerült :D és neked is.
Megrendeltem, buktam 6ezret egy karc miatt. Végülis működik, csak iszonyatosan bosszant, vadiúj a cucc, és augusztusban Erdély. Talán hazaér addigra...[ előzmény: (68552) scele, 2013.07.16 19:37:11] |
|
bopeti83 | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.16 19:12:03 (68551) |
Ott is csak kinai van, attól meg tartok, hogy másnapra tönkremegy. Problémás volt a beszerelése?[ előzmény: (68550) scele, 2013.07.16 19:04:41] |
|
|
|