Összesen: 60 db hozzászólás
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.07.17 12:27:45 (75300) |
Köszönöm.
Akkor nem elég hogy újrakezdte a számlálást is, mivel addig birizgáltam, hanem még a böngészővel is lehet valami, de megpróbálom kijavítani magamnak.[ előzmény: (75296) tau 0470, 2016.07.16 19:49:40] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2016.07.15 17:29:32 (75295) |
Nem tudom jó-e a hely ahova írok, de az adatlapomon az "Ennyien néztétek meg ezt az oldalt:" alatt nektek mutat flagcountert? Ha igen, akkor hol lehet nálam a baj? Ha nem, akkor mi más a hiba?
Köszi előre a segítséget :) |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.11.18 09:37:45 (72573) |
Véletlenül kitörölte a régi szöveget, pedig a kdot Ctrl+C-->Ctrl+V-vel csináltam... :(
Visszaállítható, vagy már nem? [ előzmény: (72572) Norbee97, 2014.11.18 07:41:56] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.11.16 17:14:34 (72565) |
Akkor kipróbálom majd a Terdik család által írtat. Az remélem beválik. Vagy a printscreen-es megoldás se rossz, gépről majd próbálkozok. Köszi addig is ezt a sok segítséget mindenkinek! :)[ előzmény: (72563) LionDaddy, 2014.11.16 16:33:43] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.11.16 15:59:29 (72562) |
A Google Chrome-val lementettem. Nekem működik a link, megnéznétek ti is? (Nem csak a feltöltő látja-e..)[ előzmény: (72561) Norbee97, 2014.11.16 15:56:19] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.11.16 14:27:09 (72556) |
Sziasztok!
Sürgős lenne: Hogy kell lementeni egy ládaoldalt? A GCHB2-ről lenne szó és linkként lenne az oldalon, hogy régen ilyen volt.
Köszönöm a segítséget! |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.24 19:10:45 (72086) |
Engem már kiskoromban is érdekelt az, amikor az EON GPS-sel jött ki hozzánk mérőállást olvasni, meg egy osztálykiránduláson is volt már nálam "valódi" GPS. :)[ előzmény: (72085) Access Denied, 2014.09.24 19:07:50] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.24 19:05:52 (72084) |
Biztosan nem 50000 Ft-ba kerül. :)
Nem ismerem, de a Garmin is biztosan pontatlanabb. :)[ előzmény: (72083) Mákos, 2014.09.24 19:00:14] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.24 18:46:14 (72082) |
Erre kéne feltalálni a hibátlan GPS-t. :)
Bár ilyen a közeljövőben biztosan nem lesz... :)[ előzmény: (72080) Access Denied, 2014.09.24 18:40:00] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.24 18:34:23 (72079) |
Telefonról vagyok, megadnád légyszi a jó koo-t?
Amúgy szerintem a TUHU kis mértékben hibás (bár úgyis megcáfoljátok), mert a POI-t helyben vettem fel, ott, ahol a gugli is mutatja. A TUHU viszont pl. a keresztet a körforgalom közepére rakja, pedig szélen van.[ előzmény: (72076) FTom, 2014.09.24 09:02:48] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.23 18:36:32 (72073) |
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok-e, de a N 47° 49,502' E 21° 13,983' pont környékén a TUHU kicsit hibásan van rajzolva. A POI-k, amiket most vettem fel Guglin jó helyen vannak, de TUHU-n nem. Sajnos nem vagyok jó trackelő, ezért szóltam. Nem tudom mi lesz, hogy valaki, majd ha véletlen arra jár, javítja, vagy átrajzoljátok Gugli alapján. Csak úgy szóltam. :)
Ja, és még a környező utcák felméretlenek, lehet trackelni bátran! :) |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.30 22:15:48 (71934) |
Köszönöm a segítséget, pont a fejlesztőtől. :)
Bár nem tudom mi az a dev.geo, de biztosan így van. :)
Szerintem akkor a GCKEK-nél is ez a hiba, ott rosszabb a helyzet.[ előzmény: (71933) bigmick, 2014.08.30 21:15:02] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.30 08:47:55 (71931) |
Sziasztok!
Van egy kis problémám. Az új GCHML ládámnál a g:hu-ban a Domb utcai coord formátumú koordinátára nem tudok rányomni, de a gc.hu-n jó. A többi működik. Mi lehet a baj?
Köszönöm előre a segítséget! :) |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.27 10:44:57 (71419) |
Értem. :)
Remélem a sok tipp alapján sikerül jó tracket is húznom, és majd akkor megpróbálom az eddigit is pontosítani. :)
Gyalog nem nagyon tudom, hogy lehet trackelni, mert úgy eléggé kacskaringós utat húz. Vagy többször végigjárva ez is kiküszöbölhető?[ előzmény: (71418) jekaeff, 2014.05.27 09:42:03] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.27 08:06:00 (71417) |
Majd akkor biciklivel majd végigjárkálom.
Amúgy Görbeházàn is egy pár út még nincs behúzva, viszont oda nem járok gyakran. Itt is egy nap járjam végig többször hogy pontos legyen? :)[ előzmény: (71415) jekaeff, 2014.05.27 07:46:12] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.27 06:57:52 (71414) |
Köszönöm szépen a tanácsokat!
Tehát a legfontosabb, hogy többször járjam végig? :)
Amúgy ez a GPS Averaging program tényleg jó, gondolom POI mérésre is használható. (1m-es pontosságot ad)
A tracket pedig megpróbálom minél többször (ezt is) végigjárni. Vagy arra gondoltam, hogy Mapsource-val nem lehet bentebb húzni? :)[ előzmény: (71411) pockok, 2014.05.26 21:57:00] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.26 13:42:01 (71408) |
Nem, én nem erről beszélek. Csak azt mondom, hogy a program a ládánál sem mér az út túloldalára, tehát nem tudom hol a hiba. Amúgy azért használok 2 külön programot, mert a GPS test hamarabb megvolt, és az amúgy is WGS84-ben is tud kiírni. :)[ előzmény: (71404) Old Eye, 2014.05.26 13:04:09] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.26 12:31:26 (71403) |
Trackelni a GPSLogger-t, POi mérésre a GPS test plus-t használom. A ládák koo-it is ezzel mérem, mégis megtalálhatók a ládáim. :)[ előzmény: (71402) Lipták Roland, 2014.05.26 11:37:09] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.26 09:50:56 (71393) |
Köszönöm a jó tanácsokat, tippeket, mondjuk azt nem állítom, hogy de menő telóm van, de nem lehet mindenkinek pénze több 100 ezres GPS-re. :)
Amúgy a POIkat is nehezteltétek, de azért azt csak nem zsebben mérem. :)[ előzmény: (71387) Old Fairy, 2014.05.26 07:11:00] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.26 06:56:50 (71386) |
Amúgy mindig figyelem a telefonom és 4 méteres pontossággal méri be, szóval arra nem gondolt valaki, hogy a térkép van esetleg félrehúzva? Szerintem magamból kiindulva simán előfordulhat. :)[ előzmény: (71381) Hev, 2014.05.25 17:21:10] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.25 15:01:44 (71376) |
Szeretnék elnézést kérni azért, amiért én is próbálok egy kicsit segíteni azokon, akiknek pont ilyen dolgokra lenne szükségük.
Valamint azt vettem észre (sajnos), hogy FTom sajnos sok dologba beleköt (lehet, hogy igaza van), de érdekes, hogy ha valakit zavar valami, általában nem támadjuk le a másikat. Na, mindegy, az építő jellegű dolgokat szívesen várom, a rombolókat kevésbé, és az OFF-ért is kérek előre elnézést![ előzmény: (71375) FTom, 2014.05.25 10:50:26] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.23 20:28:10 (71368) |
Igen, meg lett oldva a Mapsource problémám, ha valami van a track-kel kapcsolatban, majd oda írok. :)[ előzmény: (71367) jekaeff, 2014.05.23 20:26:23] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.23 20:23:28 (71365) |
Mondjuk az érdekelne, hogy ki rajzolt a házunktól egy másik útvonalat. :) (Elég eldugott helyen lakunk, így nem sok kesser/térképrajzoló jár ide. :) )[ előzmény: (71363) Norbee97, 2014.05.23 20:19:52] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.23 18:54:35 (71342) |
És honnan tudom magát a progit leszedni? Amit találtam a garmin.hu-n, az a gép szerint csak egy frissítés, így nem engedi telepíteni.[ előzmény: (71341) Old Fairy, 2014.05.23 18:51:45] |
|
|
|