Összesen: 8 db hozzászólás
GrayWolf | hozzászólásai | válasz erre | 2015.10.01 19:30:29 (74085) |
Megoldást sajnos nem tudok, de ide kívánkozik. Nekem Oregon 600 van. Ha visszaolvasol 74050-ig, nekem is van vele gondom, nekem a ládákat nem jeleníti meg mindet, csak 50-et random. Mindegy hogyan és mivel másolom rá a gpx-et. Azóta viszont van fejlemény, ugyanis rájöttem, ha autós profilban hagyom, kikapcs - akku ki - akku be - bootolás, akkor megjelenik mind az összes, nem csak 50. Aztán már válthatok profilt, megjelennek. De ha nem ebben a profilban kapcsolom ki, akkor vége megint. Előtte egy Dakota 10-em volt, hát arról meg ne is beszéljünk inkább... Nekem az a véleményem, hogy a Garmin szoftverek elég kiforratlanok és nagyon gyerekcipőben járnak, iszonyat sok a bug. Ládaoldal leírások olvasásánál is lefagy, de nem mindnél, illetve borzasztó érzéketlen a GPS vevőjük. A hidegstartnál is el kell mormolni egy imát, ugyanis nem mindig sikerül elindulni a szoftvernek. Akkor ismét akku ki- be, aztán újabb ima. Ha találok túragps-ben megfelelő alternatívát, én biztosan váltani fogok erről a márkáról, mert nagyon megbízhatatlan, ami egy több hektáros erdő közepén elég kellemetlen tud lenni fizikai térkép nélkül.[ előzmény: (74079) geepeesz, 2015.09.24 12:45:09] |
|
GrayWolf | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.05 22:08:35 (74067) |
Nem függ a távolságtól, teszteltem. Pl. ma is lenyomtam egy 450Km-es kis kört. :) Megpróbálom ezt a ki-bekapcsolgatást, de őszintén szólva nem hiszem, hogy segít. Pedig tuti valami kis hülyeségen múlik.[ előzmény: (74064) Janó, 2015.09.05 13:14:59] |
|
GrayWolf | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.05 07:11:29 (74059) |
-Az összes ládánál 60MB körüli méret lesz.
-Ha GC kódra keresek, akkor sem találja, pedig ott van, mert a mapsource ugyan ezt a GPX-et használja.
-SD kártyán van a GPX, mint userdata.
-Próbáltam intézővel és mapsouce-al is. Kártyára és magára a készülékre húzva sem jó. Most már úgy csinálom, hogy feltöltés előtt kitörlöm az előző file-t, hogy az se legyen zavaró, mert úgy is csinált hülyeségeket, pl. volt láda ami háromszor- négyszer is megjelent a listában. Most ez már ok.
-Win7, de XP-vel is ugyan ez volt.
-Az összes POI szerepel kivétel nélkül, kereshető is és meg is jelenik a térképen. A hiányzó ládák segédpontjai is mejelennek, lp. Parkoló, útkereszteződés, stb... Egyedül csak a ládákat sumákolja el, a multipontokat és a végládát is. És pont ez az érdekes számomra is, mert ha be lenne állítva a szűrőben bármi is, akkor ok, de nincs.
[ előzmény: (74058) mato, 2015.09.05 04:31:46] |
|
GrayWolf | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.04 20:54:00 (74054) |
Ha az összes ládát feltöltöm rá, akkor az összesből válogat ki 50-et, tehát nem távolságfüggő. Teljes resetet még nem mertem. Egyrészt mert hónapokba telt az igényeimre szabni a profilokat, másrészt mert folyamatos használatban van. (Autóban is ezt használom)[ előzmény: (74053) yoggi, 2015.09.04 20:50:53] |
|
GrayWolf | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.04 20:46:44 (74052) |
Azt én is tudom, hogy nem stimmel, ezért írok ide. Egy hete frissítettem a szoftverét is a legújabbra, ez sem segített. Bármennyit rátölthetek, csak 50 jelenik meg a listában és a térképen is. Nem jöttem mrá milyen logika alapján válogatja ki azt az ötvenet, mert elég random. Előtte Dakotám volt, ott elfogadtam, de egy Oregonnál azért elég vicces az 50.[ előzmény: (74051) Yoss, 2015.09.04 20:39:57] |
|
GrayWolf | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.04 20:38:10 (74050) |
Sziasztok! Oregon 600 miért csak 50 geoládát jelenít meg a GPX-ből, amikor mindenütt azzal dicsekednek, hogy korlátlan láda rátölthető? Mondjuk ez igaz is, csak nem jeleníti meg. Most már nagyon bosszant, hogy mindig ki kell nyomtatnom a ládaoldalakat és pötyögni egyenként a koordinátákat. Nincs szűrő bekapcsolva. Több külső fórumon olvastam, hogy másoknak is problémát jelent, de megoldás még sehol sem született. Valakinek tapasztalat? |
|
|
|