Összesen: 10 db hozzászólás
BaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.21 13:03:55 (71867) |
Igen, R.Guszty jól írta le a különbséget. A gyakorlatban a Groundspeak új (gpx) formátum esetén a multi ládák pontjainál a gps-en térképen rábökve rögtön látszik a multipont sorszáma is, anélkül hogy a leírásba bele kellene nézni. (a régi formátum esetén a multi összes pontjánál ugyanazt a teljes ládanevet írta a gps)
A láda teljes neve átkerült a láda hosszú leírásának elejére és Csuhás kérésére utána szerepel a rejtő neve és telefonszáma is.[ előzmény: (71865) rongylab2, 2014.08.20 13:21:52] |
|
BaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2007.11.04 21:45:46 (21690) |
Örülök, hogy működik. A kommunikáció viszont nekem sem jó vele, arra én is gpsbabel-t használok :-) [ előzmény: (21685) mozo, 2007.11.04 21:02:05] |
|
BaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.05 20:19:41 (16010) |
A Port Splitter-rel van valamilyen tapasztalata valakinek? Ingyenes, én komolyabban nem tudtam még tesztelni, de kipróbáltam és ment vele egyszerre az IGO és a Russa. Átnéztem a PDA a természetjárás szolgálatában ismertetődet is (köszönet a megírásáért), de nem találtam benne róla semmit.[ előzmény: (16001) bregő és andorpapa, 2007.04.05 10:54:47] |
|
BaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2006.11.14 12:42:23 (11147) |
A program eredetileg a "GPS" szót keresi a nevében, amikor talál eszközt. A Nokia LD-3W nevében viszont ez nem szerepel, ezért kellett átírnom a Search String-et úgy, hogy megtalálja. A royalteked bluetooth-os eszköznevében valószínűleg szerepel a "GPS", ezért találta meg. Az eszköz már párosítva volt. [ előzmény: (11135) Peter68, 2006.11.14 08:20:44] |
|
BaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2006.11.14 00:10:14 (11133) |
Ebbe én is belefutottam, és emlékeim szerint az segített, hogy a Settings/Connection/BT Search String-nél beírtam a GPS nevének részletét, hogy megtalálja; vagyis azt hogy LD-3W. [ előzmény: (11121) poisonborz, 2006.11.13 12:26:57] |
|
BaLee | hozzászólásai | válasz erre | 2006.11.11 23:35:09 (11097) |
Én is Nokia LD-3W-t használok ládakereséshez elsősorban PDA-val, de pár hónapja feltettem az odGPS-t a telefonomra(6230i) . Bosszankodtam először, mert mindig a következő pont előtt 30 méterrel kijelentette, hogy célhoz értem :-) , de a paraméterek között ezt lehetett módosítani szerencsére. A konvertáláshoz én is gpsbabel-t használok linux alatt (.wpt->.fug). Az odGPS a russa-val nem tud versenyre kelni, de mivel a telefon mindig kéznél van, jó szolgálatot tehet.[ előzmény: (11072) VasG, 2006.11.10 19:31:13] |
|
|
|