Összesen: 15 db hozzászólás
Access Denied | hozzászólásai | válasz erre | 2016.11.17 18:47:08 (6392) |
keresd meg ezt a programot, többféle symbol set-et tud, és pár kattintással szerkeszteni tudod a gpx fájlodat. Nem ismerem, én is most google-ztam ki, de egyszerű és egyértelmű sztem.
http://www.gpsu.co.uk/download.html
többféle symbol set létezik, nem tudom a te eszközöd melyiket szereti. A kék zászló a jelenlegi szimbólum, az airport típusra látsz repülőgép ikont :-)[ előzmény: (6391) apulai, 2016.11.17 13:59:49] |
|
Access Denied | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.22 18:42:21 (6164) |
igen, le is mentettem a linket a kedvencek közé, mert 1 hónap múlva egyszerűen visszakereshetetlen lesz eme remek fórumon :-D[ előzmény: (6162) Hev, 2015.04.22 13:02:09] |
|
Access Denied | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.22 18:41:21 (6163) |
Azért mérgelődök, mert én ugyan egy 8/8 Gbit bérelt vonalon csücsülök, de van akinek ez nem adatik meg és lehet nem tud hetente gigákat letölteni. Mindig azok a hasznos dolgok szűnnek meg vagy törlődnek amiknek van értelmük. Mellesleg lusta vagyok az egész Közép-Európából csak a hazai részt legeneráltatni mondjuk hetente, ha egyszer ezt megcsinálja egy szerver önmagától is mondjuk naponta és csupán egy nyomi linket kellene hozzá az adott oldal/ak/on kirakni -mint régen az OMP szerverén volt vala...
Ez nem tuhu-omp-osm vita, hanem egy sima és egyébként ésszerű link rejtegetésének bosszúsága részemről...[ előzmény: (6161) alnibell, 2015.04.22 07:55:21] |
|
Access Denied | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.21 20:30:13 (6160) |
Annyira szeretem amikor kiosztanak olyan dolgok miatt, ami egy programozónak kemény megfeszített 1, azaz 1 perces meló lenne... :-D
Ha annyira a felhasználókért él ez a rengeteg oldal, akkor esetleg lehetne őket támogatni némi információval is...
Biztos jó az OSM szerverének is a tök felesleges gigás fájl letöltikézés, amikor az esetek nagy százalékában valószínűleg a teljes állomány mondjuk 10%-a érdekli a usert... |
|
Access Denied | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.18 19:45:41 (5994) |
A groundspeak gpx formátum leírásánál meg nem találtam mennyiségi korlátozást. Simán lehet hibás a jávában megírt script. Most többször is leteszteltem, pl Veszprém megyére lekértem az összes víz kategóriába tartozó poi-t, és ismét működött, sőt a Magyarország térképen mutatta is /google-n nem/[ előzmény: (5993) Csuhás, 2014.09.17 21:36:42] |
|
Access Denied | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.17 20:02:35 (5992) |
Kitököltem :-)
Amennyiben túl sok pontot kellene tartalmaznia a letöltendő gpx-nek, azonnal lehal a script és nem működik. De ha pl. megyénként jelöltem ki és nem túl sok poival, akkor simán működik. Ha a poik alatti mehet megnyomása után az újranyitott oldalon a poi lista feletti "ne látszódjanak poi pontok" pipa nem jön vissza, akkor sikeres a szűrés, ha visszaáll akkor sikertelen.
teszteltem több megyével, többféle poikkal, most határozottan működik :-)
[ előzmény: (5988) Csuhás, 2014.09.17 19:32:31] |
|
Access Denied | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.17 19:52:01 (5990) |
Azt hiszem megvan. Ha a ládákat nem kéred és a poiknál bejelölöd mit szeretnél és a Mehet gombbal véglegesíted, akkor a friss oldal nyilván egy üres térképet fog mutatni. Ha ekkor letöltöd a gpx-et /csak a térképen megjelenő ládák szerepeljenek a letöltésben NINCS KIPIPÁLVA!/ akkor ládaikonokkal ugyan, de lejön a poi lista. 1 megyére szűkítve most tuti működött. [ előzmény: (5988) Csuhás, 2014.09.17 19:32:31] |
|
Access Denied | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.17 19:47:50 (5989) |
Az a vicc, hogy most nekem sem sikerül 2-szorra, de a teszt.gpx-em megvan, abban a veszprém megyei összes pihenő lejött[ előzmény: (5988) Csuhás, 2014.09.17 19:32:31] |
|
|
|