Összesen: 29 db hozzászólás
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2012.08.31 06:17:18 (5010) |
Ez annyira megszűnt, hogy lebontották az egészet. Csak a beton alap látható. :-)[ előzmény: (5009) olahtamas, 2012.08.30 11:50:33] |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2012.08.30 10:40:37 (5007) |
Ez a büfé már nincs meg. (lebontották). Töröljétek plz. Molnár-Szigeti Büfé N47 23.897 E19 06.562 |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.14 16:49:12 (4481) |
N47 12.930 E16 37.134 ponton az áruház nem Lidl, hanem Aldi. Valaki nézzen rá legyen szíves. |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.22 12:10:19 (2471) |
Közben eszembe jutott...
Nálam van a GPS. Hát bizony ez a POI ott figyel.
Lehet az ID-je 19349?[ előzmény: (2470) Peter68, 2009.01.22 12:02:23] |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.22 12:01:03 (2469) |
Ma reggeltöltöttem le a friss Tuhu-t azon rajta volt. De most elbizonytalanítottál. Estére tudom megnézni, akkor leszek otthon gép közelben. Bár a koo-t onnan tudom, hogy mapszósz-ban ráböktem as POI-ra.[ előzmény: (2465) Peter68, 2009.01.22 09:37:39] |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.22 08:30:14 (2462) |
A MOL törölhető, mert a Shell van helyette, de az is ott figyel a térképen.
Hamvas Béla utcai POI pedig a Duna közepére mutat. :-)
[ előzmény: (2460) Peter68, 2009.01.22 07:02:01] |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.22 03:21:50 (2459) |
N47 22.785 E19 03.534 ponton nics MOL benzinkút.
N47 23.995 E19 02.208 ponton pedig nagy valószínűséggel nincs Hamvas Béla utca. :-)
Kérek egy illetékest javítsa ki ezt a 2 hibát. |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2008.09.19 13:02:48 (2080) |
3 hete Szegeden tankoltam az ESSO-nál és már akkor ott voltak az új AGIP feliratok.
Lehet, hogy az AGIP-nál tankoltam?? :-))[ előzmény: (2076) Dzsozy, 2008.09.18 22:56:25] |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2008.09.18 21:35:30 (2073) |
N47 11.872 E18 08.400 ponton lévő ESSO kútból AGIP lett. Legyen szíves javítsa valaki illetékes. Illetve úgy tűnik, hogy ez nem egyedi jelenség. Nem tud róla valaki pontos infót? |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2008.08.23 07:13:16 (2027) |
Nem fogod elhinni, de én egyszer használtam már. Amit ismertem az tele volt. Megnéztem a kütyün hol a legközelebbi és ott helyeztem el az anyagot. Mondjuk ettől eltekintve szerintem is inkább zavaró, mint segítség. [ előzmény: (2026) tibbi, 2008.08.22 21:18:41] |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2007.08.07 21:57:34 (1646) |
Már most is egyirányú lentről felfelé 7 végeken. De ezt csak az olvasni tudokat zavarja.[ előzmény: (1644) erchegyia, 2007.08.07 20:44:51] |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2007.07.30 10:35:32 (1625) |
Közben megnéztem...
Az egyik egy tényleges kút, aminek csak a szövegébe írtam, hogy inkább csak tájékozódási pont sem, mint itatóhely.
A másiknál passzolok. De ott gyalog trackeltünk és úgy rémlik, hogy működött.[ előzmény: (1624) Reggel, 2007.07.30 10:31:24] |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2007.07.30 10:31:24 (1624) |
Őszintén mondom fogalmam sincs, hogy amikor felvettem akkor működött-e. Úgy nézett ki, mint afféle kék nyomós kút. Megnyitni meg nem szálltam ki. 8))
De ha dobsz koo-t, akkor ha arra járok megnézem.
Szerintem ezt nem lesz egyszerű nyomon követni. Ami ma esetleg üzemképes, annak holnap, egy Önkormányzati határozat miatt, már szerelik is le a nyomó részét. [ előzmény: (1623) johann g (Lud), 2007.07.30 10:20:41] |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2007.05.27 23:15:39 (1568) |
N47 10.044 E18 25.426 ponton van egy benzinkút ami nincs. :-)
Törölné valaki? Köszönöm. |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2007.03.31 18:43:32 (1405) |
N47 39.892 E18 18.496
N47 39.820 E18 18.845
Mindkét koo.-n a Fényes Fürdő és Camping található.
Szerintem duplázva van. Ha így van, akkor valaki törölje legyen szíves az egyiket. |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.29 08:57:50 (1003) |
Most már én is megnézem majd mindkét helyen. Először én is arra gondoltam, hogy mindkét helyen, de akkor kitakarja egymást a két pont. Szóval akkor hogyan csináljam?? |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.28 21:44:06 (992) |
Bennem is azért merült fel, mert szállást kerestem már innen, de eszembe nem jutott az éttermek között is keresni. Viszont a szállások között sem kerestem még éttermet. :-) Más esetleg?[ előzmény: (991) Szab, 2007.01.28 21:38:14] |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.28 21:29:53 (990) |
Egy olyan panziót szeretnék bejelenteni aminek van étterme is. Ezt hová szoktátok? Szállás, vagy étterem. Esetleg mindkettőbe?? |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2006.12.04 13:54:50 (799) |
Én is a várat akartam felhozni példaként. Ott simán kijöhet 100 távolság is. Mást ne említsek. Budai vár. Bár ez biztos benne van a POI-ban. :-) [ előzmény: (797) lelcache, 2006.12.04 12:31:31] |
|
|
|