Összesen: 11 db hozzászólás
guess.who | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.15 12:31:15 (927) |
Nemnem, jogilag tényleg Mezőzomborhoz tartozik, ahogy a Disznókő is - bár jóval közelebb van Mádhoz. :D
Mindegy, Sprok kollegával már rendeztük a dolgot, a koo már javítva (köszi!). :)[ előzmény: (926) törölt nick 6, 2007.01.15 12:05:04] |
|
guess.who | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.15 08:20:48 (923) |
Jelezném az illetékeseknek, hogy a Bortó panzió és kemping POI koordinátái biztosan rosszak, az ugyanis NEM Mezőzomboron van. Kérdés, hogy így mi értelme a kempingvadászatnak?
(A panzióhoz vezető út egyébként aszfaltos, a tuhu-ra felkerült egy tracklogunk, amiben benne is van, ráadásul jól ki is van táblázva, eltéveszthetetlen.) |
|
guess.who | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.03 17:46:35 (886) |
Jó, haszontalan ötleteim nekem is vannak, de hát a tény az, hogy 14 hónapja aktívkodott az illető utoljára, kicsi az esély arra, hogy most hirtelen feléled...
Köszi a koo javítását! :)[ előzmény: (885) KiVi, 2007.01.03 17:43:22] |
|
guess.who | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.03 17:36:51 (884) |
Kérném valamelyik illetékest, hogy a http://www.geocaching.hu/poi.geo?id=4696 POInál a koordinátákat javítsa! :) Beírtam egy -szerintem- helyeset, amit a saját tracklog (rövidesen felkerül) alapján saccoltam meg. Lehet, hogy nem centire pontos, de mindenesetre jobb, mint az eredeti. :)
Egyáltalán: kit rugdossak ilyenkor legközelebb? :) |
|
guess.who | hozzászólásai | válasz erre | 2006.08.08 18:54:19 (432) |
Helyileg kb. én is tudom, hogy hol lehet a Mohos, nekem most egy járható út kellene, mert vagy kétszer befürödtünk már vele. :)
Az őskönyv (amiben a turistajelre való utalást találtam) szerint elvileg a Magy-Nagykálló útról indul a jel. Mi -ha jól rémlik- pont Újszőlőskert (ez egy kb. 5-6 házból álló, elhanyagolt tanya) felől próbálkoztunk, eleinte nagyjából derékszögben, ahogy írtad is - de a végtelen akácosban mindenfelé kanyargó utakon végül nem bírtunk eljutni a Mohoshoz, úgyhogy feladtuk.
Ezért örültem meg annak, hogy van turistajel (a könyv szerint ennek végén, a Mohos partján még eligazító tábla is van) - de hát a C*gráfia nem nagyon lát fantáziát alföldi turistatérképek (vagy turistajeles térképek) kiadásában. :D Maradt volna a tuhu... :)
Mindenesetre rögzítem a középpontok koordinátáit, aztán majd jelentem, hogy mire jutottam. :)
[ előzmény: (429) kepenu, 2006.08.08 18:31:44] |
|
guess.who | hozzászólásai | válasz erre | 2006.08.08 15:39:47 (426) |
Ha lenne használható térképem a területről (pláne turistajeles), akkor a kérdés fel sem merült volna... :) Mindenesetre ha megtaláljuk, mindenképpen kimérem majd. :D[ előzmény: (425) olahtamas, 2006.08.08 14:39:03] |
|
guess.who | hozzászólásai | válasz erre | 2006.08.08 14:36:17 (424) |
Köszi!
Mivel ahogy említetted nincs túl sok lemért track, így nem görcsölök mepszósszal és társaival, inkább majd megpróbáljuk analóg módon kiagyalni a letérő helyét... :)
Mindenesetre ha valakinek mégis akad egy ilyen fölösleges pontja, azt megköszönném! :D[ előzmény: (422) olahtamas, 2006.08.08 13:42:25] |
|
guess.who | hozzászólásai | válasz erre | 2006.08.08 13:29:47 (421) |
Rövid kérdés: nézegettem a tuhu-n az alföldi trackeket - azaz csak nézegettem volna, ugyanis nekem semmilyen térkép nem jelent meg. Mivel a trackeket Palmon egyébként sem tudnám használni, nagy gond nincs, viszont gondoltam, egyszerűsítek a dolgon, és megkérdezem itt a bajomat. :) Konkrétan egyetlen egy pont (POI) érdekelne, méghozzá a Nyíregyházától nem messze levő Kállósemjéni Mohos TT-hez vezető piros turistajel letérője. Elvileg ez a Magy-Nagykálló közötti úton van valahol, de semmi közelebbit nem tudok róla sajnos...
Ha tud valaki segíteni, azt nagyon megköszönném! :)
Kicsit off: Ludus, véletlenül nem Miskolcon, 7. Ált. Isk.-ba jártál? :)[ előzmény: (420) johann g (Lud), 2006.08.08 11:03:01] |
|
guess.who | hozzászólásai | válasz erre | 2006.08.06 08:31:59 (414) |
Ne haragudj, az "ordasul pontatlanul bejelentett" kijelentést azért eléggé erősnek érzem, mivel 60 méréssel átlagoltam, így lett az az eredmény (ha érdekel, szívesen megmutatom). Nyilván én csak azt tudom beírni, amit a GPS-ben láttam, és mivel itt nem egy városi pontról van szó, az Aeromap-en sem nagyon lehet ellenőrizni - az enyémen meg nincs térkép. Eddig a ládáinknál még sosem volt gond a pontossággal, fel sem merült, hogy itt lehet. Mindenesetre legközelebb, ha arra járok, kimérem újra.[ előzmény: (411) kepenu, 2006.08.05 22:44:51] |
|
|
|