Összesen: 7 db hozzászólás
pontkereső | hozzászólásai | válasz erre | 2023.01.08 12:36:59 (6913) |
Nem módosítási javaslatom, hanem kérdésem van a "KFKI Kőedény" ( https://turistautak.hu/poi.php?id=1089 ) ponttal kapcsolatban. Annak idején én is rátaláltam, egy tájfutó térképen fekete x jelölte. Most ismét arra jártam, örömmel fedeztem fel a turistautak.hu térképen, de a terepen nem találtam. Tud róla valaki valamit? Elvitték, megszüntették - vagy csak én nem voltam elég figyelmes és ott rejtőzik a lehullott levelek alatt?
( Azt nagyon nem szeretném, ha törölnénk a POI-t, legfeljebb ha tényleg megszűnt, tegyünk hozzá egy erre utaló megjegyzést. )[ előzmény: (6912) Ákibard, 2023.01.07 16:14:48] |
|
pontkereső | hozzászólásai | válasz erre | 2023.01.07 10:26:46 (6911) |
Kérlek, mondjátok meg, itt foglalkoztok-e még a turistautak.hu pontjaival (POI) vagy valahol máshol - és ha igen, akkor hol? - mert itt több mint egy éves az utolsó hozzászólás. |
|
pontkereső | hozzászólásai | válasz erre | 2016.02.19 09:22:38 (6268) |
Én sem hiszem, hogy ez a legégetőbb problémánk. De ha már javítgatjuk a helyesírási hibákat, akkor ez talán van annyira közérdekű, mint pl. a soproni Paur Iván utca.[ előzmény: (6267) olahtamas, 2016.02.11 14:05:57] |
|
pontkereső | hozzászólásai | válasz erre | 2016.02.11 13:56:01 (6266) |
Ha itt foglalkozunk a helyesírással, ajánlom az érdekeltek figyelmébe Osztapenko-t.
""Osztapenko (oroszul: Илья Афанасьевич Остапенко; 1904 – Budapest, 1944. december 29.) Budapest ostrománál elhunyt szovjet katonatiszt. Nevét gyakran helytelenül „Osztyapenkónak” írják, ejtik""
A tuhu-n is :-( . N47 28.010 E19 00.998 . Kérem javítani.
[ előzmény: (6264) karcsi9641, 2016.01.16 05:59:06] |
|
pontkereső | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.23 14:57:48 (6212) |
Köszönöm. Ezzel a pilótavizsgával valóban működik. Igaz, hogy a letöltendő pontok számát így nem mutatja, de ez legyen a legnagyobb baj.[ előzmény: (6209) Access Denied, 2015.09.22 18:49:08] |
|
pontkereső | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.22 14:05:54 (6207) |
Köszönöm az ötletet. Ezt már én is próbáltam, de sajnos nem működik. B-A-Z megyét és csak a határkő típust választva csak 137 elemű a lista, de a letöltés egy 464 byteos, tehát üres gpx fájlt ad.[ előzmény: (6206) Access Denied, 2015.09.19 17:01:27] |
|
pontkereső | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.17 13:22:01 (6200) |
Lehet, hogy nem ide tartozik, de POI. A geoládák listájából már többféle szűréssel sikerült pontokat letöltenep gpx formátumban. Most megpróbálkoztam a "közeli pontok" -kal. A feljövő adatbázisból (POI adatbázis) a letöltés mindig egy gyakorlatilag üres gpx fájlt ad. Tud valaki segíteni? |
|
|
|