| A Geoládák alkalmazásban találkoztam a következő problémával. A ládákat szépen megjeleníti, de azokat amelyiknél ládadokiként tettem egyéb logot korábban, megtaláltnak mutatja, miután megnyitottam az logok oldalt. Kérlek nézzétek meg mi a gond, ugyan nem sürgős, csak gondoltam jelzem. |