Összesen: 433 db hozzászólás
Discover | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2014.02.05 20:07:35 (70608) |
Szemezgetés a hálóról:
The new Firmware version v3.70 for Oregon 6xx series has a new check for installed maps.
After installing the new firmware version 3.70 the message "Can't Authenticate Maps.
Ez rosszul hangzik:
On other forums, people report that legal and other types of maps, like OpenStreetMap, have the same problem "Can't Authenticate Maps.[ előzmény: (70606) diego, 2014.02.05 08:22:21] |
|
Discover | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2013.12.29 20:42:25 (70290) |
O650 hungarian.gtt
Ebéd utáni kávézás alatt, szépészeti javítások, valamint pár számomra értelmetlen rövidítés érthetőbbre váltása. Kezdek "profi" tengeri hajózási szakértő lenni:)[ előzmény: (70273) Discover, 2013.12.27 23:04:48] |
|
Discover | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2013.12.26 01:58:01 (70266) |
O650 nyelvi file. Összehasonlítottam a német v2.60 nyelvi verzióval és abban találtam több mint 150 sort, ami a magyarból hiányzott. Főleg a geoládák kiválasztása, osztályozása és értékelése. Beszúrtam a miénkbe egy hevenyészett fordítással. Feltettem a vasra és eddig hibátlanul megy minden. Ötleteket, visszajelzéseket előre is megköszönve. Folytatás már a kütyük fórumon lesz. |
|
Discover | hozzászólásai | apróhirdetés | válasz erre | 2013.12.26 01:57:47 (15182) |
O650 nyelvi file. Összehasonlítottam a német v2.60 nyelvi verzióval és abban találtam több mint 150 sort, ami a magyarból hiányzott. Főleg a geoládák kiválasztása, osztályozása és értékelése. Beszúrtam a miénkbe egy hevenyészett fordítással. Feltettem a vasra és eddig hibátlanul megy minden. Ötleteket, visszajelzéseket előre is megköszönve. Folytatás már a kütyük fórumon lesz.[ előzmény: (15181) Discover, 2013.12.26 00:38:45] |
|
Discover | hozzászólásai | apróhirdetés | válasz erre | 2013.12.24 14:40:50 (15178) |
Mai utolsó módosítás, és feltöltés megvolt: egy-két hosszú felirat javítása.
Ötletek jöhetnek.
Mára befejeztem, mindenkinek szép karácsonyt![ előzmény: (15177) Discover, 2013.12.24 13:03:10] |
|
Discover | hozzászólásai | apróhirdetés | válasz erre | 2013.12.24 13:03:10 (15177) |
Valószínűleg az angol.gtt bele van sütve a fw-be. A német nyelvi file már a v2.60-nál tart, de a francia még mindig a magyarral megegyező v2.50-es. Az enyémben a sok apró javítás mellett , szerintem már elfogadható menü elnevezések vannak. [ előzmény: (15176) diego, 2013.12.24 12:30:16] |
|
Discover | hozzászólásai | apróhirdetés | válasz erre | 2013.12.23 23:01:28 (15175) |
Köszönöm, úgy látszik többen is faragjuk.
A sok egyéni javításból/magánfordításból biztos össze lehetne hozni egy hibátlant a júzerek visszajelzései alapján. Mindig találok benne valami javítani valót, akárhányszor belenézek. Persze, most is javítottam és már új van fent.[ előzmény: (15174) Saladin9, 2013.12.23 21:41:43] |
|
Discover | hozzászólásai | apróhirdetés | válasz erre | 2013.12.23 18:55:27 (15173) |
Köszönöm, de ez még valóban egy korábbi v2.20, amelyik nem tartalmazza a VIRB támogatást.
A mostani legutolsó a v2.50 letölthető az oldalamról.[ előzmény: (15172) magpet, 2013.12.23 17:33:12] |
|
Discover | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2013.09.12 15:08:53 (69014) |
Tisztelettel meg szeretnék kérni egy premier usert, hogy küldje el nekem az alábbi koo 10km-es körzetében lévő ládákat. N47 30.169 E14 56.067
Előre is megköszönve a segítséget! |
|
Discover | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2013.05.27 14:23:29 (67891) |
Akkor én tényleg valamit félre értettem. Az általad írt 04:10 perc/km -t én 4 perc 10 mp-nek, azaz 250 mp-nek vettem.[ előzmény: (67889) jekaeff, 2013.05.27 13:38:15] |
|
Discover | hozzászólásai | OFF | válasz erre | 2013.05.26 21:38:08 (30851) |
Tölts le egy NaviGuide vagy TopoGuide frissítést a magyar Garmintól majd azt telepítsd fel. Az majd jól feltesz neked egy MS-t is amit utána frissíthetsz az legfrissebb verzióra. Erre már mehet a tuhu vagy az OMP stb. A NG-t vagy a TG-t meg leszedheted, ha nincs hozzá kódod.[ előzmény: (30849) viragk, 2013.05.26 21:30:30] |
|
Discover | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2013.05.19 18:24:30 (68100) |
Ma 2013.05.19.-én, a 275. Juharos GCjuha rejteknél találtunk egy svájci bicskát, amit szívesen visszajuttatok a tulajdonosának. Jelszó hozzá a bicskán lévő motivum. |
|
Discover | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2013.02.06 10:00:52 (66572) |
Ami nekem tetszik, hogy a NaviGuide-nál már mutatja a sávinfót (lásd Montana). Az autóban ez sokszor jó lehet.[ előzmény: (66568) Yoss, 2013.02.06 09:12:00] |
|
Discover | hozzászólásai | Geoláda-élet | válasz erre | 2012.11.26 11:33:49 (24818) |
Az egy négyzetes, a fedelén kék szegélyű doboz és jó 20 méterrel az emlékmű alatt van, a kéktől elég messze. Ez valami más lehetett.[ előzmény: (24814) bigmick, 2012.11.26 10:26:27] |
|
Discover | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.08.08 09:13:07 (64132) |
A MapsForge oldaláról letöltött 125 MB-os ausztria.map hogy kerülhet rá az Oregon 550-re? Csak feltételezem, hogy jóval részletesebb mint az OMP-ről letölthető 50 MB térkép. |
|
Discover | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.06.10 21:17:39 (63356) |
Kipróbáltam a bal egérgomb lenyomásával 'rajzolt' kis téglalapot a tájegység belsejébe és mindjárt látszott a különbség. Rögtön ötször jelent meg az adott tájegység a térkép fülön de azonos kiterjesztéssel. Majd még kitalálom melyik jobb nekem. Egyszerre kijelölhető öt egyforma nevű - de más-mást tartalmazó térkép, vagy ötször kijelölt öt különböző nevű térkép amivel a végeredmény ugyanaz. De a lényeg, hogy a segítségeddel megvilágosodott az egész OMP rendszer. Köszi! [ előzmény: (63354) Andreas, 2012.06.10 20:58:07] |
|
Discover | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.06.10 20:52:39 (63353) |
Siker, letöltöttem külön-külön mind az öt OMP layer-t (Areas, Routes, Srtm, THL és TM). A vasra feltöltve és mindet engedélyezve szépen látszódnak a szintvonalak is. Jól gondoltad, kattintással jelöltem ki az egyes szelvényeket. Köszönöm a segítségedet és ki is fogom kipróbálom a bal gombos kijelölést, de most örülök:)[ előzmény: (63352) Andreas, 2012.06.10 20:41:33] |
|
Discover | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.06.10 19:59:06 (63350) |
"Az OMP-arsht réteggel is látszania kellene, valószínűleg az öt egyforma nevű arsht térkép az egyik nincs bekapcsolva."
Sajnos ezt nem értem. Nálam az OMP-arsht egy réteg, hogy lehet mindet bekapcsolni?[ előzmény: (63349) Andreas, 2012.06.10 19:46:34] |
|
Discover | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.06.10 19:38:19 (63348) |
Melyik OMP layer-t kell még az Oregon 550-re tennem, hogy a szintvonalakat is lássam a vason?
Ezek vannak fent: OMP-t, OMP-ct és OMP-arsht és hiába van mind a három bekapcsolva nem mutatja a szintvonalakat. A MapSource-ön kiválasztva az OMP CE (Areas+Routes+SRTM+THL+TM) layer-t szépen látszódnak a szintvonalak. |
|
Discover | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.06.01 14:13:05 (63209) |
A képeket nekem csak akkor mutatta, ha a vas belső memóriájába volt bemásolva. A kártyáról nem volt hajlandó beolvasni. Korábban volt róla szó, hogy csak így működik a dolog.[ előzmény: (63208) Yoss, 2012.06.01 13:51:38] |
|
Discover | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.03.13 23:18:00 (62028) |
Ha jól tudom a tuhu térképei már átlátszóak és nem használhatóak fóliaként. Mit javasoltok a topo fölé, hogy a jelzett és a jelzetlen turistautakat is lássam? Útvonalat tervezni nem akarok rá, jó a légvonalas irány. Próbáltam már több verziót is a fóliás OMP-ből, de nem sikerült egy jó összeállítást kiválasztani. Egész máshogy néznek ki a MS-ban mint az Oregonon. |
|
|
|