Összesen: 745 db hozzászólás
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.30 20:48:14 (39766) |
Nem mosolyog, nekem is nagyon jol jott. Azota tudok speedcam adatbazist is felrakni. Öröm és bódottság, köszönjük.[ előzmény: (39761) Hajo, 2009.04.30 16:25:55] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.28 07:58:46 (39699) |
Én webupdaterrel, es mukodik. De kisakkoztuk, hogy ettol fuggetlen a problema. Igazabol egyelore nem latszik benne logika, nekem mindenesetre ok, bar azota csak egy napot hasznaltam.[ előzmény: (39690) Vehicular, 2009.04.27 22:35:43] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.27 13:28:00 (39651) |
Nekem cserébe belefagy a Mo összes geoládái gpx-einek kijelolesebe. Az eggyel korabbi megcsinalta, igaz kb 2 percig tartott neki, a mostaninal 10 perc utan feladtam es kilottem a p. be task managerrel. :)[ előzmény: (39647) jekaeff, 2009.04.27 13:13:12] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.26 20:31:59 (39634) |
Azért kínoztam, mert nem látszott rajta, hogy földút lesz. :) Menetkozben pedig a fene fogja piszkalni, rajta volt ezen is, csak azt nem irtak melle, hogy ilyen gyilkos.
Es valoban nem volt benne a hazszam, de ha 10 laikust megkerdezel, mit ert az utvonaltervezos terkepen, akkor 9 tuti termeszetesnek veszi, hogy megy a hazszam. Ezert mértem megelozo csapást. :)[ előzmény: (39633) tibbi, 2009.04.26 20:25:44] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.26 20:18:40 (39632) |
NG-nak hívják, és úgy beszívtuk vele mult heten a GCHOHO-tol visszafele, hogy orom volt nezni. De igy jar, aki nem figyel az ajanlott parkolohelyre. :)
Na jo, én éppen ott sem házszámra terveztem, de több kilométernyi földút van ott, rengeteg házzal, vicces nevekkel. Csak a visszajövetel nem volt vicces, sikerült felpolírozni a kocsi alját és oldalait is rendesen. Niva felett arra az útra én nem engednék autót.[ előzmény: (39631) pgyp, 2009.04.26 20:12:52] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.26 19:50:35 (39627) |
Tud, de házszámot nem. Vagyis elvisz egyik településről a másikra, esetleg egy településből ki a ládáig, de nem több.[ előzmény: (39625) ini, 2009.04.26 19:46:07] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.24 10:58:36 (39551) |
Hat igen, ezert szerettuk a Garmint, az ember tudja mit kap a penzeert. Megbizhato technikat leginkabb.
Erre az ilyen remek huzasokkal (firmware/MS bugok), hogy semmiben sem kulonbozzenek a mindenfele tavol-keleti hulladekoktol. Csak az arban. Nem tul jo uzletpolitika. :)[ előzmény: (39550) Csigabiga, 2009.04.24 10:46:00] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.24 10:26:03 (39549) |
Az venne, aki szereti a tapikepernyot, es jol is van ez igy, legyen alternativa. Mas kerdes, hogy nekem nem hianyzik. Nem ugy mint a paperless GC, amit ugyan meg tudok oldani a mobilommal, de elvi kerdes. Rohogve tudhatna a 60-as, bar kerdes, hogy mennyi hely van benne még kódnak. :)[ előzmény: (39548) Mikulás trágársága elüldözött, 2009.04.24 10:22:21] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.24 10:11:15 (39547) |
Bizony, csak olyan nagy a kísértés. Ha a 60-asokba beletennek a paperless GC-t, nagy lenne a bódogság. De persze inkább csak rontanak raja :)[ előzmény: (39546) Mikulás trágársága elüldözött, 2009.04.24 10:07:07] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.21 09:29:09 (39416) |
Tudom, hogy volt mar tema, csak nem birom eloasni:
MS tervezett utvonalbol hogy lehet nyomvonalat csinalni? |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.20 10:34:29 (39396) |
Esetleg a MS verzioszama lenne erdekes? Nekem a legujabb van, es azzal toltottem ra a terkepeket is.[ előzmény: (39394) Saughassy, 2009.04.20 10:33:09] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.20 10:31:57 (39393) |
Lehet hogy megvaltozott volna a logo helye a firmware ben? De akkor egybol elhasalna az egesz nem? [ előzmény: (39392) Saughassy, 2009.04.20 10:30:18] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.20 10:30:18 (39392) |
Nehéz dolog a hibakereses, de eddig azert ugy tunik, hogy kell hozza egy moddolt firmware is. Ezzel egyutt en autos uzem, quickest route, best mode, trackrogzites, ng+tuhu+jelzesek, kombinacioban hasznalom, terveztem gyalogos modban is. Eddig minden ok.
Sőt tegnap óta rajta a speedcam adatbazis, es teljesen jol viselte azt is. [ előzmény: (39391) jekaeff, 2009.04.20 10:22:41] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.20 09:53:50 (39389) |
Nekem mindig teljesen gyari volt (most is az), es mar vagy 3 verzio ota a Webupdaterrel frissitem. Ezek szerint a peccseket nem szereti, biztosan megkavartak benne valamit a regiekhez kepest.[ előzmény: (39385) SagiK, 2009.04.20 07:42:48] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.19 21:02:51 (39370) |
Houston, negatív. :)
Nekem most attól kapcsolt ki, hogy megint beleállítottam orral a kőkeményre döngölt agyagba. Az esés után 5 másodperccel kikapcs. De miert ennyivel utana. Sokkot kapott volna? Nalam nem nagyobbat, az biztos. Mióta megvan, már kb 3 pda árát hozta el, annyi merényletet követtünk el ellene. Asszony leejtette kavicsos betonra, majd ráállt kocsiból kiszállás címen. Most ez a kőkemény talaj 2 méterről orral előre. Korábban megint egy kézből kiesős/köves parton legurulós. Csak mi lennénk ennyire lyukas kezűek?:)[ előzmény: (39367) KiVi, 2009.04.19 20:51:07] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.19 19:53:45 (39363) |
Magpet vagy bárki. :)
A 205-ös Nüvi tud olyat, hogy figyelmeztet az adott útra érvényes sebességhatár átlépésére? Ha igen, hogy? |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.17 08:07:21 (39333) |
Megteszteltem egy qstarzos logon, ugy tunik remekul mukodik. Egyebkent a MS meg sem eszi ezeket a gpxeket, a te programod viszont meg csak nem is csuklott. :) [ előzmény: (39332) jekaeff, 2009.04.16 23:42:15] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.16 21:49:42 (39330) |
Akkor most mi a helyzet a Russa/Navitellel? Az megcsinalja ezt a kompenzaciot? Honnan lehet tudni, hogy egy kulso GPS nem vegezte el esetleg mar maga?[ előzmény: (39326) jekaeff, 2009.04.16 15:27:34] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.16 09:29:00 (39322) |
Ha nem poikent hanem waypointkent kerulnek fel, akkor igen. Ahhoz viszont kulon kell letolteni oket. Legalabbis Garminnal.[ előzmény: (39321) Pet, 2009.04.16 09:20:45] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.16 09:19:25 (39320) |
A hataskorre nem tudnal esetleg egy szazalekos felulbiralas/modositas opciot ugy, mint a sebessegnel? ;)[ előzmény: (39316) Hajo, 2009.04.16 08:44:08] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.16 01:16:29 (39303) |
Ha elfogy a 64 fele ikon, akkor mi tortenik pontosan? Sehogy nem lathato, nem keresheto, tehat be sem kerul a maradek a poi adatbazisba, vagy nem latszik de keresheto illetve riasztasnal pl erzekelheto?[ előzmény: (39302) Saughassy, 2009.04.16 01:11:08] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.16 01:11:08 (39302) |
; GpiConv program alapértelmezett paraméter beállításai
; DifferentSpeedAlarm=1 esetén az alatta levő sorokban
; meghatározott sebességértékeknél riaszt
; Tehát pl:
; AlarmAt40=50 esetén 40 helyett 50 km/h felett riaszt.
; AlarmAt40=+10 esetén 40 helyett 60 km/h felett riaszt.
; AlarmAt40=+25% esetén 40 helyett 25%-kal magasabb
; sebességnél, tehát 50km/h felett riaszt.
Itt mintha el lenne rontva a magyarazat: +10 nel 50 felett riaszt nem? ;)[ előzmény: (39300) Saughassy, 2009.04.16 01:03:07] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.16 01:03:07 (39300) |
Megteszteltem a GpiConvot, tokeletesnek tunik. :) Koszonom!
Egyebkent hogy mukodik ez a speedcam dolog a gyakorlatban? A proximity alert hangjan elkezd csipogni, és? Bedob valami képet, amit le kell okezni, vagy eltakarja a terkepet? Eleg gaz lenne, hogy a keresztezodes helyett latok egy nagy hetvenest kozepen. :)[ előzmény: (39298) Hajo, 2009.04.15 22:36:02] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.14 21:44:51 (39265) |
Hehe, en a csiksszel vagyok ugy, hogy lassan masfel ev utan is talalok meg uj trukkoket, amivel megkenyelmesebb az elet.
Tipikus problemam volt, hogy a celallomas kornyeki geoladakat hogy tudnam kigyujteni. A fene gondolta, ha a ladakereses utan mapot nyomok, majd find-ot, akkor mar a lada korul fog keresni, hiszen olyankor atteszi oda a pointert, a find pedig mindig a pointer korul keres. Es miota szetvalogatom poikra es waypointokra a feltoltott adatokat, lada+map+find custom poinal automatikusan csak a cellada koruli segedinformaciok jelennek meg, tipikusan a parkolasra, startra utalok. Marha kenyelmes, es tapipadon se lenne gyorsabb. :)
And so on, a lista szinte vegtelen. :)[ előzmény: (39257) Old Eye, 2009.04.14 19:14:59] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.11 10:01:27 (39224) |
Ha a hsz eim kozott visszakeresel, ugy kb 100 al korabban (is) leirtam egy altalam jonak gondolt megoldast. Probald meg azzal. :)[ előzmény: (39220) oldhambogyo, 2009.04.11 00:28:36] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.11 10:00:43 (39223) |
Na ez fura, mert nekem nem tartalmazza, igaz en a telepitos, ms ala valo alavalot toltom. :) A PDAs image ben lenne csak?[ előzmény: (39219) Apexsek, 2009.04.11 00:07:03] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.06 11:49:06 (39113) |
Ha csak a geocaching erdekel, kevesse valoszinu. Az ingyenes turistautak.hu legtobb szempontbol jobb. Ha viszont pontos tereptargy informaciok kellenek, komolyabb vizrajz es domborzat, akkor a TG a te embered.[ előzmény: (39111) krezol, 2009.04.06 11:28:36] |
|
|
|