Megjegyzések:
| büfés 2008.12.14 04:33 | Fénykép: | Első geotalálkozónk. Nagyon jól éreztük magunkat köszönjük. Csak azért nem fürödtünk, mert azt hittük, hogy be van fagyva, és nem vittünk magunkal úszósapit :-)
A verseny jól sikerült, a gulyás finom volt. A nyereménybor még " hangsúlyozom MÉG" megvan. Köszönet a szervezőknek.
| | Vucsi 2008.12.10 21:16 | Fénykép: | Jó volt a verseny, bár nem ártott volna egy laptop internet eléréssel. Már majdnem feladtuk a csepergő eső miatt, mikor megtaláltuk a célhoz vezető utat. Találkozunk legközelebb is!
| | NitiZoli 2008.12.09 09:06 | Fénykép: | Simán el tudnék képzelni valami hasonlót mindennapos programnak is:)
A kicsit félreértelmezett versenyfeladatot kb 2 óra, és 7 km alatt teljesítettük. De teljesítettük :o)
Ami nagyon tetszett: a Makovecz templomnál ott voltunk vagy tízen, és mindenki lázasan tanakodott, hogy mi is lehet a helyes válasz, meg hogyan tovább... És az ott lévők közül senki nem vette észre, hogy a 3 válaszhoz tartozó koordináta ugyanoda vezet :D Nekünk is csak akkor tűnt fel, mikor már majdnem visszaértünk a bázisra. Mondom, nézzük már meg, hova vinne a másik kettő... Aztán nagyot nevettünk.
A hajókázás az viccesre sikerredett, mert kint majd' megfagytunk, bent meg nem láttunk semmit, de azért jó volt.
A gulyás meg egyenesen istenire sikeredett.
Nagyon örültünk a tombolanyereménynek, de a matricának még annál is jobban. Szegény Suzy úgy szégyenkezett ott a többi kesserautó között, mert szinte csak rajta nem volt addig matrica. De mostmár van:o)
Na mindegy, szócséplés helyett megköszönjük nagyon szépen a szervezést, és reméljük, mihamarabb újra találkozhatunk!
| | BaLee 2008.12.08 23:32 | Fénykép: | Nagyon élveztük ezt a napot, köszönjük a szervezőknek hogy ilyen fantasztikus rendezvényt hoztak össze! A versenyt a Majtika és PeterPan csapatokkal közösen teljesítettük, szerencsére csak egy kis kitérővel :-). Jó móka volt a hajókázás is, utána pedig jól esett a finom forró gulyás. Ja, és külön köszönet a nyereményekért is!
A találkozón készült képeink: itt
Andi & BaLee
| | Evetke 2008.12.08 15:54 | Fénykép: | Mókás versenyecske volt ez. Előfordultak elrontott válaszok, de végtelen ciklusba azért nem bonyolódtunk bele, hála a szemfüles kessertársaknak, és a táblácskák precíz lefotózgatásának és visszakeresgélésének, már a hatodik vagy hetedik pont a "láda" lett! :) A papíron kívül még a jelenlévő kislányok homlokaira is egy-egy pecsét, aztán irány a bázis, ahol eszem-iszom, dínom-dánom bontakozott ki. Még a tombolán is sikerült nyerni, miközben Dorea Apexseket fárasztotta, akivel elcseréltem a nyereménypólómat :)
Köszönöm a jólsikerült mikulásos napot mindenkinek!
| | Togo 2008.12.08 15:54 | | Köszönet mindenkinek ezért a remek napért. Egyebeket lásd Evetke logjában..
| | Apexsek 2008.12.08 09:47 | Fénykép: | Naa, csak gép elé kerültem én is hosszabban...
Remek volt a verseny, nagyon tetszett a kialakítása!
Ha nem titkosak a kérdések, s a válaszok, szívesen olvasnám őket! Akár e-mail-ben is.
Bár viszonylag rövid volt a versenytávunk, hiszen hamar visszaértünk a pecséttel felvértezve, mégis nagyon megizzadtam.
Muszáj volt lehűtenem magam egy kicsit...
Hiába, a tomboló ifjonti vér!
:-))))))))
Egy bánatom volt csak a rendezéstől függetlenül:
Kiderült, hogy a Vista-m allergiás a fahéjjas-almás rétesre!
Ugyanis, miután kijöttem a boltból, többet nem is állt fel pozicióba, még nyílt területen se... :-(((((((
Viszont nekem jelenésem volt még Érden vasárnap a GPS-szel, de így ugyan minek?
Szerencsére úgy tűnik, mégis túlélte a mérgezést.
:-)))))))
| | PeterTomi 2008.12.07 22:44 | | Le a kalappal szervezők előtt az ötletes versenyért, a szervezésért, ajándékokért és a Fairy-nek a közeli ládáért!
| | Éva 2008.12.07 21:30 | | Barnabással már Szálka óta türelmetlenül vártuk a következő találkozót, és nem is kellett csalódnunk. Habár az elején egy kicsit megijedtünk, mert azt hittük, hogy 20 pontot kell megtalálni és nem érünk vissza a hajóindulásra, de aztán az első kivételével könnyedén vettük az akadályokat, így még egy kis ládázásra is maradt időnk. Barnabás újfent élvezhette a sok kényeztetést, az ajándék gulyásokat már nem is tudta maradéktalanul elfogyasztani:-) Ráadásul a végén megnyertük a fődíjat, aminek nagyon-nagyon örülök, úgyhogy nemsokára visszatérünk beszürkíteni a környéket:-)
Hálás köszönet mindenért a szervezőknek, a következőn találkozunk!
Éva, Barnabás és István, aki élete első, de remélem, hogy nem az utolsó geoeseményén vett részt:-)
| | sz.v.endre 2008.12.07 21:01 | | Szerintem ez a találkozó mindannyiunknak felejthetetlen lesz. Jó volt újra találkozni a korábban megismert kessertársakkal és megismerkedni az újakkal. Köszönet mindenért, a pazar rendezésért az ötletes játékért stb. Remélem legközelebb is ilyen szép számmal gyűlünk össze.
| | Bütyök+Zulu 2008.12.07 20:10 | Fénykép: | Nagyszerű nap volt, amiben a rendezők mellett a sok jókedvű kessernek is nagy szerepe volt, legyőzve még a morc esőt is. Tényleg lehetett volna rosszabb az idő, mint ma reggel is, viharos hideg szél fújt, míkor megnéztük a bázis helyét, rendben van-e. Bocsi, hogy nem búcsúztam el senkitől, de csúsztunk az idővel, és jelenésem volt Pesten. Örömmel jelentem, volt értelme, ha a szervezők nem fáradtak bele, és lesz még DDRKT, az első szponzort még este sikerült beszervezni a 4.-re.
Belga kérdezte: nem maradok megnézni a kesserek örömét? Sajnáltam is nagyon, pedig a találkozón Belga csokikkal vártak:))) Örültem, hogy megint együtt lehettem Veletek! Köszi! Ja és nekem is jött a Mikulás, igencsak limitált szériájú gecco boldog tulajdonosa lettem Bope-ék jóvoltából, köszönöm.
| | Jevica és Gyuszi 2008.12.07 19:48 | Fénykép: | Mi is köszönjük a szervezőknek ezt a remek napot.
Tosza73 és Domi társaságában sétáltunk végig és gyűjtöttük be a pontokat.
Nagyon jól szervezett esemény volt, le a kalappal a szervezők előtt. A következőn is ott leszünk. Reméljük akkor már a teljes csapattal.
Gyuszi, Peti.
Tudja valaki miért csak egy képünk látszik?
| | hamutipró 2008.12.07 19:27 | | Köszönöm én is ezt a versenyt
az idő sem volt annyira mostoha mit amilyen lehetett volna.
| | sirgalahad 2008.12.07 13:46 | | DDRKT 3.
Felpezsdül a régió máris
Bizony itt a regionális
Találkozó órája
Gondolni is jó rája
Jut nekünk a Balatonból
Minek összes hala tombol
Hiszen ennyi ládászt látván
Uszonyt rezget száját tátván
Vicces kakas, komoly tyúk
Löttyennek a kopoltyúk
Nagyszerű programok, remek társaság...
Köszönjük a szervezőknek ezt a kellemes napot!!!
Sir(p)galahad
| | mjdgm 2008.12.07 12:36 | Fénykép: | Örülünk, hogy részesei lehettünk az első városi versenynek!
Tetszett az ötlet, a lebonyolítás és a geo-menü is!
Remek társaságban ( Csoki, hamutipró, JUDY05 ) jártuk le a hurkokat, s külön örülünk annak, hogy a végcél az általunk rejtett GCSIMA templomnál volt.
Várjuk a következőt!
| | GulKhanRa 2008.12.07 09:42 | Fénykép: | Csatlakoznék az előttem szólókhoz...
Örülök h ittlehetem...életem első geoeseményén...de nem ez volt sztem az utolsó:P
Amit feltétlenül meg kell jegyezzek: BRESCO TE ÁLLAT!!! xD
További jó keresgélést:)
| | trainux 2008.12.07 09:28 | Fénykép: | Örülök, hogy ott lehettem veletek a rendezvényen, nagyon jó volt a szervezés, a verseny ötletes volt, a hajókázás részeként létrehoztuk az BB3SZ-t (Részletek a GCBKOZ oldalán :) a gulyás isteni volt, és senki sem tért haza üres kézzel :)
Köszönjük!
| | katika 2008.12.06 23:50 | Fénykép: | Az esős idő ellenére jól éreztük magunkat.
| | Mikulás trágársága elüldözött 2008.12.06 23:20 | Fénykép: | Köszönjük a szervezést!
Szép munka volt !
.
.
.
viszont nem jelenik meg csak két fényképem... a hatból...
| | KataJani 2008.12.06 23:10 | Fénykép: | Köszönjük ezt a rendezvényt. Sajnos az időjárás nem fogadott a kegyeibe. A verseny érdekes volt, méterek hiányoztak a sikerhez. Köszönjük, hogy a segítségetekkel megtaláltunk egy ládát. Sajnos a ma megjelentről pedig lemaradtunk.
| | Paleo.team 2008.12.06 22:47 | Fénykép: | Köszönet a szervezőknek, ehhez a profin megszervezett rendezvényhez, nagyon jó verseny volt és nagyon jól éreztem magam. Örülök hogy személyesen is megismerhettelek benneteket, mivel nekem ez volt az első versenyem. A versenyt két új kedves ismerősöm Szlil és tcsb remek társaságában sétáltuk végig. Jó volt veletek versenyezni! Már biztos, hogy eljövök a következőre is.
Köszönettel
Paleo.team Laci
| | alibenkuka 2008.12.06 22:43 | Fénykép: | Bár csak a verseny végére értünk oda, de a délutáni programok is remekek voltak. Köszönjük a szervezést, a gulyást, a Mikulás csomagot, a hajókázást...mindent!
| | Walker 2008.12.06 22:33 | Fénykép: | Köszönet a szervezőknek, profi munka volt !
Sajnos fél négy körül el kellett jönnöm, pedig szívesen maradtam volna még.
| | Csoki 2008.12.06 20:50 | Fénykép: | Én is megköszönöm a szervezőknek azt a hatalmas munkát amit megkövetelt ennek a találkozónak a lebonyolítása. Most vettem részt először a DDRKT bulin, de bántam volna ha nem mentünk volna el így végig gondolva a mai nap eseményeit. Mintha egy országos verseny lett volna, annyian jöttek el Siófokra. Ötletes volt a pontok meghatározása. Kis területen is lehetett így nagy távolságokat megtenni, ha úgy alakult:-( Az időjárás részben volt kegyes hozzánk, de ez már tényleg nem a rendezőkön múlt. Még egyszer gratulálok nektek és ha a jövő évben is gondolkodtok ilyen rendezvényben akkor biztos résztvevője leszek, leszünk annak is.
| | tatarbifsztek 2008.12.06 20:40 | | Jol ereztuk magunkat, koszonjuk a szervezest!
| | Maxi72 2008.12.06 20:32 | Fénykép: | Köszönet ezért a progiért !
Enni, innivaló 10/10 pont.
Hajókirándulás 10/10 pont.
Szervezés 11/10 pont.
Nagy köszönet az egészért !
Gratula a szervezőknek!
| | Bal3 2008.12.06 19:42 | Fénykép: | Áve!
Le a kalappal!
Ez pazar volt, van mit tanulni tőltek lányok/srácok!
Hálás köszönet a szervezőknek! Az előkészítésért, szervezésért, kordinálásért, ételért, italért, játékért, hajóért, hangosításért, sütiért, helyfoglalásért... Elképzelni is nehéz, mi munka lehetett ez! Nagyon szépen köszönöm!
Mikulás napján nekem jött el elsőnek a Mikulás, bár talán Zsu kicsit hamarabb találkozott vele.
Budaörsön vártam, a kocsi ablakába kirakott bakancsot többen is megvizslatták a meki parkolóban :)
Tök nagy becsapás, a Mikulásnak nincs is szakálla, de van piros kabátja, nincs szánja, de van Pininje, szóval felnőtté váltam ma, megtudtam a titkokat! :)
Jó hangulat volt mire leéprtünk sok ismerős arc, kedves barát fogadott! Jól esik megérkezni közétek.
A versenyt mi rövidre zártuk hamar, a track-be beleírtunk még vagy 50 km-t :) 4 láda lett a végeredmény.
Hajózásra különváltunk, ebéd után új ládát fogunk.
Remek nap volt, csillagos ötös a rendezőknek, szervezőknek, szponzoroknak!
Köszönöm!
Üdv Bal3
| | Atmosz&Zozmosz 2008.12.06 19:38 | Fénykép: | Köszönjük a szervezőknek a nagyszerű versenyt! :-) Szeretjük Siófokot, s a környéket, jó választás volt a versenyhez. Mondjuk azért annyira nem vettük versenyként, pl. a végén már kerülővel, a Mártírok útján át jöttünk a bázisra, közben WC-t is kerestünk, s ezek ugye mind mentek a tracklogba. Azért így se lettünk rosszak. Mindent összevetve jól éreztük magunkat, a gulyás is jó volt, csak az a kegyetlen hosszú sor ne lett volna :-) Ott leszünk a 4. DDRKT-n is! :-)
| | Danchy 2008.12.06 19:27 | | Nagy király buli volt. A versenyen "hurokba kerültünk", de sorsolás alapján nyertünk többek között egy nyomtatókábelt :-) A rókavadászatot nem vártuk meg.
Vittünk pár üveg cseribefőttet a szervezőknek - megérdemlik, keményen melóztak! Egy üveggel felajánlottunk Sirilla utódjának is :-))))
Andi & Danchy
u.i.: fényképek hamarosan a PMR oldalamon.
Danchy
| | befi 2008.12.06 18:00 | | Köszönünk mindent. A rossz idő ellenére minden jól sikerült.
Bővebben és képeket egy kicsit később.
| |
|