Már csak ez a láda hiányzott a zöld jelzés mentén, és összejött végre :)
Mikor jópár éve itt voltam, tényleg fantasztikus panoráma látszott fentről, most sajnos nem lehet használni a kilátót.
A láda repedéseit (cseredoboz híján) szigszalaggal próbáltam rendbehozni, kitakarítottam, raktam bele új logbookot és egy tollat.
Köszönöm a rejtést!