Tamás!
Ahogy megtudtam, hogy az egészet ki lehet kapcsolni azonnal kikapcsoltam. Lehet, hogy nem voltam teljesen világos amikor a múltkor aarról panaszkodtam, hogy fejjel lefelé van a térkép és dülöngél. Erre azt válaszolták sokan, azt hiszem Te is, hogy mivel úgy látom a térképet, ahogy mozgok, ha dél felé mozgok, akkor természetesen fejjel lefelé van. Ez mondjuk rendben van, de azért nem volt teljesen fair a tájfutó térképpel hasonlítani, mert azon olyan szöveg, mint egy Google vagy tuhu térképen van az azért nincs, és ezeken a térképeken az nagyon zavaró, hogy a szöveg is fejjel lefelé van. Teljesen lényegtelen már, mert minden újat amit ki lehet kikapcsolni, én kikapcsoltam.
Az egyetlen, amit viszont gondoltam elmondok Neked, azért hogy döntsd el, hogy hiba volt-e és nem egy új fícsör, az az volt, hogy ha teljesen mozdulatlanul álltam és a telefont se forgattam, az is teljesen mozdulatlan volt, akkor is részegen dülöngélt a térkép. Biztos gondoltátok, hogy viccelek amikor azt írtam, hogy tengeri beteg kezdtem lenni, de komolyan így volt. Ami pedig az almás telefont illeti, az rohadt drága és minimum egy félév lenne, hogy hozzászokjak 25 év Android után. Szóval marad a kikapcsolás, bár ha úgy hallom bárkitől, hogy ezek a problémák megszűntek, akkor esetleg ki fogom próbálni visszakapcsolni.[ előzmény: (5856) petrot81, 2026.06.23 15:50:37] |