Előzmények
gagimoccapicci | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.17 01:41:54 (73221) |
Szia!
A ládák BaseCamp-ben mind látszódnak, viszont a 70 %-át nem "ládaként" kezeli hanem csak és kizárólag útvonalpontként, vagyis a 70%-ához nincs leírás és logok, csak a koordinátáit mutatja. Közben a bátyám a saját profiljában letudta tölteni normálisan, pedig ugyanazok a beállítások voltak....[ előzmény: (73220) CacheFinder, 2015.09.16 12:54:27] |
|
CacheFinder | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.16 12:54:27 (73220) |
Szia!
Garmin MapSource-szban, vagy BaseCamp-ben látszódik az összes láda, ha beimportálod a GPX-et?[ előzmény: (73219) gagimoccapicci, 2015.09.16 10:38:56] |
|
gagimoccapicci | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.16 10:38:56 (73219) |
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, hogy amikor letöltöm gpx formátumba a ládákat, mondjuk egyetlen megyének a ládáit, akkor például a 100 ládából 30 ládának a leírása és a logok jönnek csak le, a másik 170-nél kizárólag a koordináták, de semmi több. Valakivel történt már hasonló? mi lehet ennek az oka? esetleg megoldás? mert jelenleg a ládák kb 30%-át tudom csak "ládaként" megnyitni.
Előre is köszi a segítséget!
gagimoccapicci
|
|
|
|