Előzmények
yoggi | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.19 17:50:38 (68596) |
Tavaly a bányai DDRKT elött 1 nappal a tuhure felrakott trackekkel frissitett térképet tettük fel, a betrekkelt legkisebb gyalogösvény is rajta volt. mait nem trackeltek be és nem lett berajzolva az értelemszerűen nem.
Persze azok csak vékony vonallal földútként jelentek meg, de ott voltak :) [ előzmény: (68595) totharpa, 2013.07.19 17:47:24] |
|
totharpa | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.19 17:47:24 (68595) |
A részletesség a legmagasabbra van állítva.
Volt már, amikor erdőben hasznát vettük. Csak gondoltam, hogy a kevésbé karbantartott turistautakon is segítségünkre lehetne, ahol nem tudod, hogy milyen jelzést látsz - ha látsz egyáltalán.
[ előzmény: (68590) yoggi, 2013.07.19 17:40:10] |
|
yoggi | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.19 17:40:10 (68590) |
Akkor azt nézd meg a beállitások menüben,hogy a térképrészletesség a legtöbbre legyen állitva.
Az hogy autós GPS nem gond, lassan 1 éve 1 250-es nüvit is használunk erdőben, gyalogos módra állitva teljesen jó, mondjuk nem trackkel, meg ládatelepitéshez nem ideális, de arra van más. [ előzmény: (68587) totharpa, 2013.07.19 17:25:32] |
|
totharpa | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.19 17:25:32 (68587) |
Nem, ez a teljes térkép. Mapsource-om nincs telepítve, a frissítés valami .NET4-es keretprogrammal megy.
Ezért próbálkoztam a felmásolós megoldással, de eddig nem sok sikerrel.[ előzmény: (68584) yoggi, 2013.07.19 13:37:51] |
|
yoggi | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.19 13:37:51 (68584) |
Ez a layeres térkép ha jól látom, a beállitásokban kapcsolgathatók a rétegek. Kérdés valóban ez kell-e neki, esetleg a minden egyben verzióval nem jár-e egyszerűbben. Nekem a nüvi 250-n a az utak+szintvonalak jött be a tuhu-s készletből, de azt csak mapsource-n keresztül lehet feltenni egyszerűen. [ előzmény: (68583) Old Eye, 2013.07.19 13:27:55] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.19 13:27:55 (68583) |
Kaptunk egy levelet az info@... címre. Bemásolom. A levélírót meg erre a fórumra irányítom.
Kedves Mindenki!
Letöltöttem a
http://turistautak.hu/file.php?dir=maps&file=turistautak-garmin-loader-gmapsupp.img
linken található fájlt, és bemásoltam a \Garmin mappába,
gmapsupp.img néven.
A térképek között látszik, ki is választható, viszont a térképböngészés során sem turistautak, sem szintvonalak nem jelennek meg.
Nem tudom mit tudtam ezen a "bonyolult" műveleten elrontani, segítséget szeretnék kérni a használatához.
A GPS-em egy Garmin Nüvi 765T, teljes Európa térképpel (gmapprom.img) és egy NaviGuide 6.5 térképpel (gmapprom1.img).
Üdv. és kösz.
totharpa |
|
|
|