Előzmények
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2016.06.21 17:46:04 (75167) |
A CSIXGPX esetén kipróbáltad a "Proprocessing for Zumo series" kapcsolót is? Hátha azzal talál valamit (az Oregon már nem használ soremeléseket a GPX fájlban, így ez féltétlenül szükséges a program helyes működéséhez). Bár nem ilyen gigantikus fájlokra terveztem, így könnyen lehet, hogy kifagy a program pár perc kísérletezés után...
Notepad++ -szal is érdemes lehet esetleg megnyitni, hátha az elboldogul ilyen méretű fájllal is. Vagy ha ésszerű méretűre (<50MB) be tudod tömöríteni (.ZIP, .RAR vagy .7Z formátumba) és feltöltöd valahová, akkor szívesen megnézem, ki lehet-e bányászni belőle értelmes adatot.[ előzmény: (75166) Kakukkos és..., 2016.06.21 17:25:06] |
|
Kakukkos és... | hozzászólásai | válasz erre | 2016.06.21 17:25:06 (75166) |
Sajnos a Csixgpx progi nem talál hibát, és nem tudok olyan szövegszerkesztőt ami megnyitja a 1,5GB-os file-t... :([ előzmény: (75160) Mikulás, 2016.06.20 21:39:36] |
|
Kakukkos és... | hozzászólásai | válasz erre | 2016.06.20 21:10:48 (75159) |
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy hogyan lehet egy kb 20km-es nyomvonalból 1,5GB méretű GPX file?
Ezt hogyan lehet kijavítani?
A hétvégi Balaton kerülésemnél az egyik szakaszt az Oregon 650 nem jeleníti meg, és PC-re másoláskor is hezitál, majd hibát ír.
Aztán nézem, hogy a GPX file mérete 1,5GB... !!! ??? Hogy tud ilyet kreálni egyáltalán? |
|
|
|