A csúcsokra, hágókba ilyenkor nem szabad (és megfelelő felszerelés nélkül nem is nagyon lehet) feljutni. A GCtatr pontjai közül a Kis-Viszoka ilyenkor nem elérhető.
Télen is járhatók az erdőhatár alatti turistautak, és ezen kívül fel lehet jutni a Hosszű-tavi-menedékházhoz (Zbojnicka chata), a Téry-házhoz (ezek 2000 m felett vannak, és ha jó az idő, akkor nagyon szépek), járható a magisztrale Tarajka és Kőpataki-tó közti szakasza (utóbbihoz felvonóval is fel lehet jutni, ha jó az idő, akkor a LOmnici-csúcsra is).
Komolyabb sípálya a Csorba-tónál (Szoliszkó) és Tátralomnicon (Kőpataki-tó, Lomnici-nyereg) van. Utóbbi nagyon szép, ha elég nagy a hó, és jár a felső lift is.
Sífutópályák Csorba-tónál vannak. Régen szebb időket éltek, de valamennyi pálya valószínűleg most is van.[ előzmény: (32760) b-lint, 2016.03.07 08:22:29] |