Előzmények
befi | hozzászólásai | válasz erre | 2009.12.28 16:13:52 (14233) |
Van némi tapasztalatom a kérdésben ( 1000 láda gps nélkül) , így állíthatom, hogy ilyen körülmények között a google earth-el jobb eredményt lehet elérni mint gps-el. Városi pontokat csak így kerestünk és jobban boldogultunk mint most. A mostani városi pontok szerintem nincsenek jól bemérve ill. nem is lehet őket pontosan megadni, mert nagy a gps hibahatára. Jobb volna ha a ládagazdik leellenőriznék az egyes pontok helyét, így nem fordulna elő, hogy nem is abban az utcában keresgél a kesser ahol kéne. Csak ajánlani tudom ezt a módszert. Nekem 5-30m volt a pontosság.[ előzmény: (14222) Mathau, 2009.12.28 14:38:44] |
|
Kofola BT | hozzászólásai | válasz erre | 2009.12.28 14:31:01 (14219) |
Sziasztok!
Lesz egy új ládám a belvárosban. A kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok google earth-el mért koordinátákban mennyire lehet megbízni? Mert méterre pontosan be tudom lőni a helyeket, csak nem tudom merjek-e hinni neki. Csinált már valaki ilyet? Voltam kint coloradoval, és mértem úgy is 9-6m-es pontosságokkal. Nem tudom ez elég-e, de sajnos a városban nem tudtam jobbat kihozni belőle.
Vélemény? |
|
|
|