Sziasztok,
Tegnap kora délután feltörték az autómat a Börzönyben. Pontosabban a Királyréttől nem messze levő cseresznyefa parkolóban. (Télen ez a síbusz megállója.) A rendőrségen meg sem lepődtek, azt mondták, hogy ezen a helyen évről-évre megismétlődik a feltöréssorozat. A tetteseket egy-két hónap alatt elkapják, aztán a bíróság a tél végén kiengedi őket. A banda egy része évről-évre ugyanazon tagokból áll.
Gondoltam megosztom az információt, hogy másoknak lehetősége legyen eldönteni: akarnak -e ebből a parkolóból kiindulva túrázni vagy nem. Én többet nem akarok.
Ha esetleg létezik valami gyűjtő helye ezeknek a "hot spot"-oknak, akkor légyszi egészítsétek ki azt a listát a fenti helyszínnel.
Üdv,
J |