Összesen: 83200 db hozzászólás

Lapozás: előző | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | következő


petrot81hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 12:22:02 (83203)
Érdekes, hogy a logok alapján (itt az oldalon) nem nőtt meg a fotók feltöltése iránti kedv, hiába lett betéve ez a funkció. Most csak a Geoládák oldaláról nézem, nem tudom a többieknél mennyire használták a képfeltöltést.
[előzmény: (83202) species8472hu, 2026.06.24 11:50:43]

species8472huhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 11:50:43 (83202)
Ez teljesen érthető, hiszen 25 év alatt nagyon sok minden változik, főleg a technika. Már az is csodával határos, hogy a mai világban egy 25 éves kezdeményezés egyáltalán még élő, működő dolog. És ez köszönhető elsősorban a sok lelkes, elkötelezett embernek, és a sok önkéntesnek akik életben tartják ezt a játékot. Ezúton is köszönet mindenkinek, aki valamit is hozzátesz ehhez a maga módján, és a lehetőségeihez mérten. Jellemzően manapság pár év alatt minden elhal, kifullad, és az enyészeté lesz. Ez is megérne egy külön misét...

Amúgy a max. 10 kép nem is kevés szerintem, én már annak is örülök ha 2-3 képet tesz fel valaki a logjai mellé, meg hagy egy értékelést, és ír pár mondatot. 10 db képnél nem is nagyon kell több, azzal csak feleslegesen terheljük a szerver tárhelyét.

Én személy szerint szeretem olvasgatni a logokat, még ha terjengősek akkor is. Szeretem más szemszögét, más véleményét is megismerni. Főleg a saját ládáimnál, de másokénál is. Ha megtalálok egy ládát, és logolok, utána mindig végigolvasom a korábbi olvasmányosabb logokat, hogy más miket tapasztalt az adott ládánál. Ha problémás a rejtés, akkor is hasznosak tudnak lenni a segítő szándékú logok. Sokan vannak akiket a logolás, értékelés, kép feltöltés teljesen hidegen hagy, és sajnos azt kell mondjam, hogy nem csak az "újak", hanem a sok találatos rutinos kesserek között is vannak szép számmal, akik szinte soha nem hagynak normális logot. Csak beregisztrálják a találatot, és viszlát. Persze mindig lehetnek kifogások, hogy a helyszínen nincs rá idő, nincs mobil net, meg telefonon nem lehet irogatni, stb. de jellemzően később se térnek vissza a megtalált láda oldalához és írnak normális logot. Tisztelet a kivételnek természetesen!
[előzmény: (83201) VP, 2026.06.24 10:39:36]

VPhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 10:39:36 (83201)
25 év alatt sokat változtak a szokások - legalábbis nálam.
Akkor még vagy vittem magammal fényképezőgépet, vagy nem, utána otthon a képeket letölteni, szerkeszteni, és csak ezután lehetett - ha volt kép - feltölteni az oldalra. Ráadásul a digitális gép még nagyon új volt, működtek a filmmel spóroló reflexek, és az első memóriakártya is csak 64 MB-os volt.
Most az iPad mindig nálam van (hiszen a régi időktől eltérően már régen nem viszek papírra kinyomtatott leírást, hanem otthon megnyitom a felkeresni tervezett oldalak leírását), így legtöbbször fényképezek, és gyakran már hazafelé a vonaton vagy buszon feltöltöm, ha épp működik a wifi.
A nagyszabásű helyekről mindig írtam hosszabb beszámolót, és képeket is töltöttem fel, de régebben 10 kép volt a maximum, amit egy loghoz fel lehetett tölteni (utána csak egyéb loggal továbbiakat), így ennél több kép csak az ennél újabb logoknál van.
[előzmény: (83198) species8472hu, 2026.06.24 10:11:31]

species8472huhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 10:30:13 (83200)
Igen, akár az is érdekes lehet, bár ebben én mondjuk pont nem szoktam jeleskedni, jellemzően csak oda töltök fel tracket, ahol annak van valami különleges relevanciája. Ez eddig kb. 2-3 láda lehetett összesen emlékeim szerint.
Illetve még a leglelkesebb értékelés hagyók top listája is érdekes lehet, mert sokan ezt a funkciót is meglehetősen hanyagolják.
Sőt lehetne egy citromdíjas toplista is, vagy legalábbis egy összesítő számadat (hogy ne személyeskedjünk túlzottan), hogy hányan vannak azok az összes aktív kesser közül, akik még sohasem hagytak az alapértelmezett logon kívül, semmilyen egyedi logot, nem töltöttek fel egyáltalán képet, és nem hagytak egyetlen értékelést sem.
[előzmény: (83199) Pongi, 2026.06.24 10:19:57]

Pongihozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 10:19:57 (83199)
...és esetleg loghoz track feltöltők...
[előzmény: (83198) species8472hu, 2026.06.24 10:11:31]

species8472huhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 10:11:31 (83198)
Nagyon köszönöm! Nem sürgős a dolog, ráér, csak érdekelne hogy kik a leglelkesebb log írók, képfeltőltők :)
[előzmény: (83193) Fazék, 2026.06.24 08:30:30]

gst76hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 09:59:25 (83197)
Szia,
Szerintem erre nem lehet pontos statisztikát készíteni. Mert
nem mindeki jelzi itt a fórumon
nem mindenki jelzi egyértelműen a logjában
és van aki csak privátban hívja a rejtőt, elvégzi a feladatot és csendben odéb áll. :)
Mit nevezünk gyógyításnak:
kitesz egy új dobozt teljesen felszerelve
kitörli a beázott dobozt (nem cseréli, mert ép) és feltölti a szükséges tárgyakkal (logbook, toll, stb)
tesz bele új füzetet a betelt mellé
esetleg egy vitruális pontnál a megkopott részletet újra írja, hogy olvasható legyen

Minden elismerés és köszönet azoknak, akik legalább 1 dobozt rendbe raktak, javítottak!
[előzmény: (83195) Pumba9, 2026.06.24 09:05:03]

Fazékhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 09:56:04 (83196)
Sajnos a ládagyógyításról nincs lekérdezhető statisztika, ... de valóban nagyon köszönjük miden önzetlen gyógyítónak, akár beírta a logba a gyógyítást, akár feltűnés nélkül javított.
[előzmény: (83195) Pumba9, 2026.06.24 09:05:03]

Pumba9hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 09:05:03 (83195)
Köszönjük a statisztikákat! A legaktívabb ládagyógyítókról lehet adatot kinyerni? Nélkülük több száz kereshető ládával kevesebb lenne...
[előzmény: (83188) Fazék, 2026.06.23 20:44:37]

Parmerozpazepanhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 08:52:13 (83194)
Nem hátrány a fotózáshoz egy 500m-nél magasabbara kiemelkedő pont. Ott hiretelen mindenki kényszeres fényképezkedővé válik :)
[előzmény: (83191) Kokó, 2026.06.23 21:24:09]

Fazékhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 08:30:30 (83193)
Próbáltam lekérdezni, de sajnos túlfutott az SQL szerver a 30 másodperces válasz limiten, így nem értem célt. Kérek pár nap türelmet, és megoldom valahogy.
[előzmény: (83192) species8472hu, 2026.06.23 22:19:47]

species8472huhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.23 22:19:47 (83192)
Engem még egy olyan toplista is érdekelne, hogy a logokhoz átlagosan legtöbb karaktert, vagy szót beíró kesserek, és egyúttal a legtöbb képet is feltöltő kesserek. Magyarán kik azok akik a legtartalmasabb logokat írják általában. Bízva abban hátha itt legalább bekerülök a top 100-ba :D
[előzmény: (83188) Fazék, 2026.06.23 20:44:37]

Kokóhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.23 21:24:09 (83191)
Hálásan köszönöm a gyors választ!
Úgy tűnik, hogy a nagyobb kihívás több képet eredményez - főleg ha még az időjárás is kedvez.
[előzmény: (83190) Fazék, 2026.06.23 21:20:42]

Fazékhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.23 21:20:42 (83190)
2,45 millió fotónk van és 3,08 millió log, tehát kb. 0.8

A leginkább fotogén ládák, ahol legalább 10 megtalálás volt:

kód név ládagazda logok fotók arány
GCBKK3 St. Oswald körüli csúcstúra (A) SirLes 32 229 7.2
GC3CIM Tre Cime di Lavaredo Adoptálható ládák 17 109 6.4
GC25TL Szekszárdi-dombság jubileumi körtúra Péter60 12 74 6.2
GCBKK4 Nockalmi barangolás SirLes 24 147 6.1
GCGVEN Grossvenediger kulisz 36 214 5.9
GCSUCS Ortler, az Osztrák-Magyar Monarchia csúcsa (I) L@zy 11 63 5.7
GCZH02 Rosskopf csúcs (2845m) bazsogeleba 11 62 5.6
GCDF Dráva-forrás Adoptálható ládák 14 75 5.4
GCtraw Trawiestal - Hochschwab VP 38 201 5.3
GCKH Családi bringázás a Kócs-hegységben (SK) griffs 29 152 5.2
[előzmény: (83189) Kokó, 2026.06.23 20:57:54]

Kokóhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.23 20:57:54 (83189)
Ha már kérdezhetek: átlagosan hány kép tartozik egy loghoz?
[előzmény: (83188) Fazék, 2026.06.23 20:44:37]

Fazékhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.23 20:44:37 (83188)

A Geocaching 25 éves Magyarországon
2001. június 24-én rejtették az első magyar geoládát, azaz holnap lesz 25 éves a hazai geocaching hobby.

Kis statisztika:

5256 megjelent geoláda
4758 jelenleg kereshető geoláda

3 078 000 sikeres megtalálás

350 tagdíjfizető egyesületi tag
8 300 aktív játékos az utolsó 12 hónapban
45 000 valaha volt összes megtaláló

Legalább 50 ládát gondozó játékostársak:
Fairy - 174
Kokó - 104
Ajtony - 85
Attibati - 61
Blue Mali - 57
Szőke-Kiss - 56
becko - 53
Skiccpausz - 52

2001-ből nincs, de 2002-ből már 8 olyan ládánk van, ami megjelenése óta soha nem volt beteg, és a koordinátája se változott:
GCIRRD, GCMAKA, GCHIKE, GCSZDK, GCJATT, GCELES, GCOSBO, GCPAZM, GCBERN

25 olyan játékosunk van, akik az első és az utolsó 12 hónapban is találtak meg geoládát:
Private Ryan, lotht, jspanyik, MikiCache, Mihul, Csuhás, Oriza, miklos, Szab, "J&J", Jutka, laszloistvan, kl, wzoli, begeba, Giorgio, Zsiráf, venyercsan, mokusors, álomfogók, Schmauder Tamás, Ati, uborkaporkolt, vbali, sheriff

2 570 olyan megtalálónk van, aki az első geoláda megjelenése, tehát 2001 után született (és megadta a születési évét)

A leghosszabb (111 247 byte) ládaoldal: GCHIRE
A legrövidebb (528 byte) ládaoldal: GCNYUG

(( Ha valami érdekes adatra még kíváncsi vagy, kommentelj, és megpróbálom kibányászni. ))

Blue Malihozzászólásai | válasz erre | 2026.06.23 15:01:50 (83187)
Figyelek! 👀
[előzmény: (83186) Ajtony, 2026.06.23 07:27:05]

Ajtonyhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.23 07:27:05 (83186)
Na, megkezdődött.

VPhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 20:00:15 (83185)
(valami miatt duplázva lett, de törölni nem tudom)
[előzmény: (83183) imi75, 2026.06.22 18:23:44]

VPhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 20:00:02 (83184)
Remélem. :-)

Az iskolában messze nem csak a pénzről van szó. https://www.facebook.com/vankope/posts/pfbid0FjGQFuNr9WviFp36Ng5dmJwugQSCQvQoPUpfjNrg58G8w1D4PpXfuNLHnSR6wykbl
[előzmény: (83183) imi75, 2026.06.22 18:23:44]

imi75hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 18:23:44 (83183)
Egyáltalán nem vitatom sem az elszalasztott lehetőségeket, sem a pedagóguspálya igazságtalanságait. Azt hiszem, az is olyan, mint a MÁV, amióta az eszemet tudom, sosem volt sajnos anyagilag vonzó. A PTSD majd múlni fog remélhetőleg :)
[előzmény: (83182) VP, 2026.06.22 17:11:07]

VPhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 17:11:07 (83182)
Általában az önkormányzatok üzemeltették régebben a kompokat, de forráshiány miatt általában kiszervezték. Iszonyú igazságtalanság, hogy egyik helyen sok száz milliárdból négysávos híd épül, amit aztán ingyen lehet használni, a másik helyen meg komp jár - vagy épp nem jár - viteldíjért (három 10 kilós bicikliért már annyit kell fizetni, mint egy autóért). Boldogabb országokban ez nem így van (ott az ilyen kompokat az állam üzemelteti, és ingyenesek).
Biztosan nem volt rózsás állapotban ez az állomás korábban se, de a jelenlegi infernális viszonyokért mégse hibáztathatom a habsburg császárokat. És ha már részletekbe mész bele, akkor az ilyen lepusztult helyeken, ilyen magára hagyott embereket hallgatva nem tud nem eszembe jutni az unosuntalan mantrázott "vidék kormánya" kifejezés. Soha ennyi pénz nem érkezett az országba, mint ebben az időszakban. Az elmulasztott lehetőségek, az elmaradt haszon is fájó, nem csak a rombolás.
A mobilnetről meg annyit, hogy ha 63 éves egyetemi docensként, az adott félévben a hallgatók véleménye alapján épp a Műegyetem legjobb oktatójaként 269 ezer forint a havi netto fizetésed, akkor meggondolod, milyen mobil előfizetést választasz (mert a munkahelyed még piros tollat se ad a dolgozatjavításhoz, nemhogy szépkártyát, munkaruhát, mobiltelefont, céges autót és hasonlókat). Nekem az említett időszakban kb. az azt megelőző 40%-ára (tehát 60%-kal) csökkent a fizetésem reálértéke (miközben állítólag volt olyan év, hogy 17%-os reálbérnövekedés volt az országban). A pályám derékbatört (szeretett szakmám, a magyar fizikaoktatás pedig tanárok hiányában épp megszűnőfélben van). Úgyhoz nézd el nekem, hogy még a PTSD tüneteit mutatom.
[előzmény: (83181) imi75, 2026.06.22 16:39:43]

imi75hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 16:39:43 (83181)
Nem néztem utána, de szerintem egyik komp sincs állami vagy önkormányzati üzemeltetésben ezek közül sem, de máshol sem, maszekok szokták csinálni. Így csak rajtuk múlik a karbantartás, nem az elmúlt évek (vagy akár a jelenlegi) parlamenti vagy önkormányzati többségén.
A vasút más kérdés, az talán igen. De nem vagyok már fiatal, és emlékeim szerint az átkostól kezdve különböző rendszereken átívelően mindig is sz@r volt, nem most épült le. Bár épp az elővárosi közlekedés szerintem elég sokat javult, laktam az agglomerációban, tapasztaltam. Wifit mondjuk sosem használtam (és nem is használnék nyilvánosat sehol), mindig volt mobilnetem.
[előzmény: (83179) VP, 2026.06.22 15:55:45]

ha2hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 16:05:34 (83180)
A nem üzemelő Battai kompnál olvasható mobilszám jelenleg nem működik. Tehát sem a neten sem telefonon nem tudjuk meg vajon mikor fog újból üzemelni a komp…..
[előzmény: (83177) VP, 2026.06.22 13:50:22]

VPhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 15:55:45 (83179)
Nem értelek: a szörnyűséges állapotok dokumentálása miért lenne politizálás?
És inkább kompoztam volna. Vagy legalább ittam volna egy sört az állomási restiben.
A vonatra várva beszéltem néhány szerencsétlen emberrel is. Nagyon elkeserítő volt. Budapestről alig elképzelhető élethelyzetek.
[előzmény: (83178) imi75, 2026.06.22 15:50:32]

imi75hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 15:50:32 (83178)
Nézd a jó oldalát: legalább lehetett egy kicsit politizálni. ;)
[előzmény: (83177) VP, 2026.06.22 13:50:22]

VPhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 13:50:22 (83177)
Ma megpróbáltam biciklivel átjutni a Dunán a Csepel-szigetre.
Nem sikerült: a három komp egyike se közlekedett ma ilyen-olyan műszaki okok miatt.
Részletek a GC25DD ládához írt egyéb logomban.

species8472huhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.19 11:20:31 (83176)
Érdemes erre is figyelni a környéken túrázóknak: https://www.mtsz.org/hir/azbesztszennyezes-a-turistautakon-terkepen-mutatjuk-az-erintett-szakaszokat
Érintett szakaszok térképen: https://gis.turistaterkepek.hu/azbeszt/
Jó pár geoláda van az érintett területeken, úgyhogy csak óvatosan ezek keresgélésével.


Apexsekhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.17 19:28:10 (83175)
Sajnos nekem erre a napra esett egy már hónapokkal korábban leszervezett versenyem Szekszárdon.
[előzmény: (83163) Nargoth, 2026.05.17 12:26:10]

karcsi9641hozzászólásai | válasz erre | 2026.05.27 05:11:12 (83174)
Köszönöm a választ!
Igazad van mint mindig, ez az oka:"❌ Hiba: Megtagadtad a helymeghatározási engedélyt."
[előzmény: (83173) gusty, 2026.05.26 17:02:11]

gustyhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.26 17:02:11 (83173)
Akkor lehet, hogy valahol operációs rendszer szinten van korlátozva.

Nézd meg ezt: https://geolada.hu/geomap/gpstest.html

Ha nincs a gépedben GPS (asztali gép, laptop), akkor az IP cím alapján próbál meg elhelyezni, amin nagyon fals is lehet. A pontosság utal erre. Ha mobilon nyitod meg, és megkapja az engedélyt a helymeghatározásra, akkor sokkal jobb kell legyen.
Az, hogy az internet szolgáltató ip címeinek geolokációs adatai pontatlanok, néha durván, azt nem tudjuk kivédeni.
Ezért is került bevezetésre a másik megoldás, amikor ott és úgy nyílik meg, ahol utoljára hagytad. Ehhez viszont ki kell kapcsolni a helymeghatározást, mert különben geolokációs adatok hiányában az alapértelmezett középpontot és nagyítási szintet állítja be. Ezért látod mindig a teljes országot.
[előzmény: (83172) karcsi9641, 2026.05.26 15:42:27]

karcsi9641hozzászólásai | válasz erre | 2026.05.26 15:42:27 (83172)
Köszönöm a gyors választ, a RESET nem segített.
[előzmény: (83171) gusty, 2026.05.26 14:37:56]

gustyhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.26 14:37:56 (83171)
Ha a Geomap-ról van szó, akkor valószínűleg helyi gond. Megpróbálkozhatsz alul a RESET-tel. Ha ez se használ, akkor feltehetőleg valami megakadályozza a gépeden a helymeghatározást.
[előzmény: (83170) karcsi9641, 2026.05.26 14:28:19]

karcsi9641hozzászólásai | válasz erre | 2026.05.26 14:28:19 (83170)
Sajnos a térkép egy ideje minden belépésnél a
"gps: automatikus helymeghatározás engedélyezése"
bekapcsolt állapota ellenére nem a lakóhelyem környékét mutatja, hanem az egsz országot.
Mi lehet ennek az oka?
Köszönöm, ha tud valaki segíteni.

Nargothhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.20 18:57:29 (83169)
Láda oldalra felkerült az animáció is!
https://geocaching.hu/files/versenyanyag/versenyanimacio_GC50FV.mp4

Pongihozzászólásai | válasz erre | 2026.05.18 12:33:45 (83168)
Én csak azt láttam menet közben, hogy ide biztos vissza fogok jönni jó időben. Gyönyörű volt még így esőben is. A haragoszöld színek és a sötétszürke fellegek komoly hangulatot árasztottak, de egyáltalán nem volt lehangoló. Esőben túráztam már, így az nem volt túl nagy meglepetés, de ilyen sárral még nem volt dolgom. De mindegy is, mert szépen lassan, lépésről-lépésre lehetett haladni. Én egy percig sem bánom, hogy részt vettem rajta. Köszi a szervezést, lebonyolítást!
[előzmény: (83167) Nargoth, 2026.05.18 10:57:52]

Nargothhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.18 10:57:52 (83167)
Ládabejelentésben valóban nem áll rosszul, a 8. az FV ládák között.
Magára a helyszínre értettem ezt, mindenki a minimálisat ment, semmit nem látott belőle.

22 előnevezett csapat nem indult el végül, bár ebből 6 biztosan ott volt a tető alatt. :)

RékaésAdriánhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.18 10:00:00 (83166)
Az időjárás ellenére fantasztikus napunk volt, az eső nem szegte kedvünket.
Hálásan köszönjük a szervezést, tényleg szuper volt minden. Sajnos a végét nem tudtuk megvárni, de ezúton gratulálunk a Szervezőknek és minden elszánt teljesítőnek!
Abszolút emlékezetes marad ez az 50. esemény! :)
[előzmény: (83165) VP, 2026.05.17 14:24:20]

VPhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.17 14:24:20 (83165)
"Lenullázásról" szó se volt.
Én élveztem! (Jól esett. :D )
[előzmény: (83163) Nargoth, 2026.05.17 12:26:10]

Attibatihozzászólásai | válasz erre | 2026.05.17 14:14:53 (83164)
Több mint százan logolták a ládát, az azért nem kis eredmény.
[előzmény: (83163) Nargoth, 2026.05.17 12:26:10]

Nargothhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.17 12:26:10 (83163)
Köszönjük mindenkinek, aki a nem ideális idő ellenére eljött az 50. Fesztivál és Versenyre, Sasrétre! (Helyszíni nevezőre nem is számítottunk, végül mégis lett 3 bátor vállalkozó! :D)

Kicsit szomorúak vagyunk, hogy ezt a - szerintük - remek helyszínt így sikerült 'lenulláznia' élmény szintjén az időjárásnak. Az 50. versenyre sok olyan ötlet készültünk, amiből (a hortobágyi versenyre emlékezve) csak a Labirintust valósítottuk meg végül is, többi reménytelen lett volna.

Az időjárás a technikához sem volt kegyes, az '1 gombnyomásos' eredménylista készítés röpke fél óra volt. :(
Így aztán az eredményhirdetéskor a kapkodásban jó pár dolgot elfelejtettem mondani, ezért elnézést kérek:
- A szervezőket és hogy ki merre rejtett. Ezt a versenyoldalra az eredménylistával együtt kirakom majd.
- Gratulálni annak az egyetlen embernek, aki ez első és a mostani 50. versenyen is rész vett, aki nem más mint MIHUL sporttárs! :)

Egy kis türelmet kérek, az eredménylista véglegesítésén még dolgozom, amint tudom közzé teszem!

radpeterhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.15 19:16:02 (83162)
Kedves Versenyzők!
A rendezvény az időjárástól függetlenül megrendezésre kerül.
A versenykiírást az alábbiak szerint módosítjuk:
Mindenki változtathat az előre bejelentett távon.
A vállalt táv teljesítésétől függetlenül, a résztvevő játékosok részt vesznek a sorsoláson.
A verseny értékelésébe viszont csak az adott táv kiírásában szereplő feltételeket teljesítő versenyzők eredményét vesszük figyelembe.
Szívesen látjuk a versenyen nem induló előnevezett játékosokat, az ebéd és az ajándék póló várja őket.

szaszkievicshozzászólásai | válasz erre | 2026.05.15 11:23:37 (83161)
Betegség miatt nem tudunk elmenni az 50. Geofeszt-re, Sasrétre. Aki elmegy és megéhezne, van 6 db menü jegyem eladó. Kontakt: profilomban.

Nargothhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.15 10:53:27 (83160)
Jah én sem, de akik akar, az megnyugodhat, :) Sőt, még fedett tűz is lesz! Holnapra pedig meleg tea :)
[előzmény: (83159) Pongi, 2026.05.15 08:16:54]

Pongihozzászólásai | válasz erre | 2026.05.15 08:16:54 (83159)
Köszi. Sajnos autóval jövök-megyek, így a pálinkákat csak illat alapján fogom tudni értékelni.
[előzmény: (83158) Nargoth, 2026.05.15 06:19:33]

Nargothhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.15 06:19:33 (83158)
Igen, van egy nagy fedett rész. Pálinkák is elférnek. :)
[előzmény: (83157) Pongi, 2026.05.14 22:38:05]

Pongihozzászólásai | válasz erre | 2026.05.14 22:38:05 (83157)
A péntek esti tábortűz és anekdotázásra is van esőhelyszín? (Akár tábortűz nélkül.)

Nyúlék89hozzászólásai | válasz erre | 2026.05.14 21:24:46 (83156)
Köszönöm szépen a gyors választ. :)
[előzmény: (83153) Nargoth, 2026.05.14 15:13:20]

Fazékhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.14 20:08:12 (83155)
Köszönjük!
[előzmény: (83154) Nargoth, 2026.05.14 16:23:59]

Nargothhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.14 16:23:59 (83154)
A versenyre érdemes majd friss TuHu térképet rakni, fodor8peterrel elég sok utat végigjártunk, Péter pedig berajzolta őket a térképre!

Lapozás: előző | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | következő

Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]