Előzmények
yoggi | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.27 13:41:31 (70831) |
Nézem hogy akár már most otthon is tudok garmin kimenetet csinálni, az a kérdés, hogy az online térképen már most is látszódó turistautak is rajta lennének?
[ előzmény: (70830) Kolesár, 2014.06.27 13:29:52] |
|
Kolesár | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.27 13:29:52 (70830) |
Az openstreetmap.org öt térképrétegén túl egy csomó más térképen és szolgáltatásban, például útvonaltervezőben vagy keresőben is megjelenik egyúttal. Kivéve a turistautak.hu-n, amíg nem kér belőle.[ előzmény: (70829) Csuhás, 2014.06.27 13:22:50] |
|
Csuhás | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.27 13:22:50 (70829) |
Tök jó érzés látni, hogy a szerkesztés után azonnal ott van az utca ami eddig hiányzott :-)[ előzmény: (70828) Csuhás, 2014.06.27 13:17:11] |
|
Csuhás | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.27 13:17:11 (70828) |
Pedig nem vészes. Egy fél óra alatt jutottam el odáig hogy próbaképpen berajzoltam műholdkép alapján egy hiányzó utcát a lakóhelyemen, és bejelöltem pár egyirányúságot. Ha több időm lesz akkor kutyasétáltatás címén felmérek néhány ösvény ami hiányzik a környékről. [ előzmény: (70827) Mákos, 2014.06.27 13:11:58] |
|
Mákos | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.27 13:11:58 (70827) |
Szívesen tenném, de a plusz, erre felszabadítható időm már gyakorlatilag nulla.
Majd ha a nyugdíjas éveimet töltöm...:-)[ előzmény: (70825) Kolesár, 2014.06.27 12:57:20] |
|
|
|