Összesen: 12 db hozzászólás
Túrázó974 | hozzászólásai | apróhirdetés | válasz erre | 2014.01.04 21:11:32 (15212) |
Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy a 60csx -et jövő héten elviszik.
(Ha mégse jönnének érte akkor felteszem megint. Addig tekintsük elkeltnek)
Köszi az érdeklődést.
[ előzmény: (15205) herbi76, 2014.01.04 17:37:04] |
|
Túrázó974 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.04.01 21:49:49 (47863) |
Sziasztok!
Találkozott már valaki azzal a jelenséggel, hogy a geoládákat nem találja elő a kütyü az érdekes pontok közül? |
|
Túrázó974 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.03.29 21:34:01 (47789) |
Sziasztok!
Van valami beálítási mód amivel a Gps-em hajlandó a POI-k között megtalálni a ládákat?
(Mármint a friss térképeken, mert van régebbi verzió amivel működik rendesen) |
|
Túrázó974 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.01.26 12:24:24 (46049) |
Sziasztok!
Egy GPSmap 60CSx-em van ami mostanában nem hajlandó a tuhu. térképén úton tervezni. (Azt írja nincsenek utak a kiindulási pont közelében) A naviguide térképen viszont tervez utakon.
A tuhu-ról a rendes szintvonalas utvonal tervezőssel próbáltam.
Voltak utak a közelben.
Nem tiltottam le a föld utakat.
Gyalogosra van beállítva a tervezés.
Vagy a tuhu, vagy a navigide volt fent, a kettő egyszerre nem.
Ha van valami ötletetek, akkor előre is köszi |
|
|
|