Összesen: 4 db hozzászólás
pipu | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2008.08.20 11:10:42 (33122) |
Sziasztok!
GPSMap 60 CSx-rol akarom a waypontjaimat Nokia telefonon futo Garmin mobile XT-re attenni Mapsourceval, de a mobile XT mindig lenullazza a kordinatak tizedespont utani reszet. Ennek kovetkezteben az osszes pontom par kituntetett helyen jelenik meg, pld:
lat="47.000000" lon="19.000000"
Talalkozott vki mar ilyennel?
Koszi.
Pipu
|
|
pipu | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2007.11.29 16:26:47 (22595) |
Upgradeltem GPSMap 60CS-rol 60CSx-re. E miatt sajnos ujbol meg kellene vennem a NaviGuide terkepet. A bolti ar felet azaz 10.000 Ft-ot fizetnek egy frissen vasarolt terkep masodik regisztraciojaert.
Europa CitySelect 2. regisztracio is erdekelne. Sajnos ugy hallottam hogy a garmin.com mar megszuntette a .com-on beragisztralando terkepek 2 regisztraioanak a lehetoseget, de hatha valakinek van regebben vasarol terkepe, amit meg be lehet regisztralni.
Emilben vagyok elerheto.
Pipu |
|
pipu | hozzászólásai | apróhirdetés | válasz erre | 2007.11.29 12:53:44 (3927) |
Upgradeltem GPSMap 60CS-rol 60CSx-re. E miatt sajnos ujbol meg kellene vennem a NaviGuide terkepet. A bolti ar felet azaz 10.000 Ft-ot fizetnek egy frissen vasarolt terkep masodik regisztraciojaert.
Europa CitySelect 2. regisztracio is erdekelne. Sajnos ugy hallottam hogy a garmin.com mar megszuntette a .com-on beragisztralando terkepek 2 regisztraioanak a lehetoseget, de hatha valakinek van regebben vasarol terkepe, amit meg be lehet regisztralni.
Emilben vagyok elerheto.
Pipu |
|
|
|