Kedves Bisiek, elso gyermekunk epp 12 honapos igy ideje ismet utra kelnunk. Hosszabb turakat tervezunk, igy kisfiunk kenyelme lenne az elsodleges szempont. Ugy latom, nektek boven van tapasztalatotok a hatihordozokban, melyiket ajanlanatok elsosorban? Nekem ugy tunik, a Deuter Comfort III a legdragabb most a piacon, de vajon az a legjobb is? Egyeb termekek eseteben nagyon meg voltunk elegedve a Decathlon markaival is, de a puding probaja az eves ugye. Elore is nagyon koszi a valaszt, akar priviben is, karolina.kovacsy@gmail.com. Udv Veszprembol!:)[ előzmény: (5535) Bisiek, 2008.08.18 13:45:14] |