az összes téma hozzászólásai egyben, Hunok hozzászólásai
új hozzászólás | témák listája

Összesen: 2 db hozzászólás

Hunokhozzászólásai | apróhirdetés | válasz erre | 2011.07.16 20:57:58 (11629)
kovacsy.karolina@gmail.com
[előzmény: (11628) Hunok, 2011.07.16 16:14:27]

Hunokhozzászólásai | apróhirdetés | válasz erre | 2011.07.16 16:14:27 (11628)
Kedves Bisiek, elso gyermekunk epp 12 honapos igy ideje ismet utra kelnunk. Hosszabb turakat tervezunk, igy kisfiunk kenyelme lenne az elsodleges szempont. Ugy latom, nektek boven van tapasztalatotok a hatihordozokban, melyiket ajanlanatok elsosorban? Nekem ugy tunik, a Deuter Comfort III a legdragabb most a piacon, de vajon az a legjobb is? Egyeb termekek eseteben nagyon meg voltunk elegedve a Decathlon markaival is, de a puding probaja az eves ugye. Elore is nagyon koszi a valaszt, akar priviben is, karolina.kovacsy@gmail.com. Udv Veszprembol!:)
[előzmény: (5535) Bisiek, 2008.08.18 13:45:14]
Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]