Köszönöm a rejtést, és azt, hogy "elhoztál" erre a remek helyre.
Húzós, eseménydús, tartalmas, és - főleg - nagyszerű nap.
Buszozás-vonatozás a Lovasberény-Bicske-Tatabánya-Győr-Győrság(Halomalja) útvonalon, majd túrázva, a
GCHAPA,
GCjak1,
GCAGY,
GCphal,
GCELEM ládák felkeresése. Séta Ravazdra, és buszozás haza. Ravazd-Lázi-Kisbér-Szfvár-Lovasberény.
Az arborétum és az apátság környékén még láttam embereket, de itt már magamra maradtam. Minden bizonnyal azért, mert tudták, hogy a kilátó zárva van. Mondjuk ez az előző 25 logból nem igazán derült ki. A kilátót viszont remekül helyettesíti a lombkorona sétány, arról nagyon jó a kilátás. A ládaoldalon lévő információ alapján a doboz könnyen megtalálható.
Még egy vicces jelszó, ma már a harmadik.