Az ásatások érdekelnek, de ebben óriásit csalódtam!
Egyrészt még sehol, semmi. Pontosabban a közönséges halandó számára, azaz a közelébe sem engednek, sőt, az ásatás vezető höly nagyon harciasan letámadott minket, hogy mi mit keresünk ott? Végül is igaza van! Ez pillanatnyilag egy munkahely. Majd ha elvégezték a munkájukat, akkor esetleg látogatható lesz. De egyelőre nem! Következésképpen itt még nincs mit keressen egy geoláda!
Anikó és Miki