Nem kötelező, de arról azért ne akarj meggyőzni, hogy autós nav-ra használtad a 76csx-et..Vagy ha igen, lszi vázold a motivácót, amiért pont ezt választottad és akkor már azt is, hogy most meg miért nem kell??[ előzmény: (5028) nemcsa, 2008.05.29 22:47:58] |