Előzmények

schramjankohozzászólásai | válasz erre | 2008.07.13 10:15:22 (5401)
Szia. Van egy jelentkezö, aki azt igerte, hogy a het elejen elviszi. Ha nem jön össze, akkor kedden ismet be irom. Nem hianyzott semmi belöle, de vettem jo aron egy uj csx-et ezert adom el. A vicc, hogy az is elado lesz, mert a csajom közben vett ajandekba egy Coloradot:-))
[előzmény: (5388) nistvan, 2008.07.10 17:04:50]

nistvanhozzászólásai | válasz erre | 2008.07.10 17:04:50 (5388)
Szia schramjanko,
Engem érdekel az egész egyben, ahogy írtad. Hogyan vegyük fel a kapcsolatot? Ja, elárulnád, hogy miért adod el? Mi az a funkció, ami már neked hiányzik belőle?
Üdv:
Enif
[előzmény: (5375) schramjanko, 2008.07.07 19:36:58]

schramjankohozzászólásai | válasz erre | 2008.07.07 19:36:58 (5375)
Garmin GPSMAP 60CS elado. Tökeletes allapotban, Magyarorszag terkeppel. 45000.- Adok hozza egy 10 ezer forintos Garmin autos tartokengyelt, es egy 6 ezer forintos külsö magneses antennat.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]