Szia. Van egy jelentkezö, aki azt igerte, hogy a het elejen elviszi. Ha nem jön össze, akkor kedden ismet be irom. Nem hianyzott semmi belöle, de vettem jo aron egy uj csx-et ezert adom el. A vicc, hogy az is elado lesz, mert a csajom közben vett ajandekba egy Coloradot:-))[ előzmény: (5388) nistvan, 2008.07.10 17:04:50] |