Előzmények

Szabhozzászólásai | válasz erre | 2005.03.17 14:33:45 (112)
No és például melyik mennyiért? :-)
[előzmény: (111) columba, 2005.03.17 09:27:12]

columbahozzászólásai | válasz erre | 2005.03.17 09:27:12 (111)
Valóban, ketté kellett volna választanom a kérdést. :-)
És ide csak annyit írni, hogy: Jó állapotú eTrex Legend, vagy Vista érdekelne. :-)
Bocs.
[előzmény: (106) BiharyG, 2005.03.16 17:46:44]

BiharyGhozzászólásai | válasz erre | 2005.03.16 17:46:44 (106)
A Magellan nagyon jó készülék, csak a térképellátottsága nem az igazi, ezért használ majd mindenki Garmint. De ez a "kütyük" fórumra tartozik inkább...
[előzmény: (105) columba, 2005.03.16 12:58:07]

columbahozzászólásai | válasz erre | 2005.03.16 12:58:07 (105)
Sziasztok!
Frissen regisztrált kezdő júzer vagyok (Garmin GPS 12, eTrex Vista, és Silva Multinavigator felhasználói tapasztalattal), és szeretnék egyrészt geocachelésre, másrészt tájékozódásra egy saját készüléket.
Használt kézi készüléket szeretnék megfizethető áron. Eddigiek alapján az eTrex Legend, és a Vista tetszik (viszonylag komoly memória, térkép tölthető rájuk).
Kérdésem:
A Magellan Meridian típus(ok)ról mi a vélemény? Nekem az SD kártyával bővíthető memória izgatja a fantáziám.
Az összes fórumon a Garmin nevével találkozni, és a forgalmazóknál is ez van túlsúlyban. Miért?
Bocs, ha kicsit bőbeszédű lettem volna. :-)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]