Előzmények

mozohozzászólásai | válasz erre | 2005.04.19 10:37:14 (185)
Szia. :) Ezek szerint senki sem jelentkezett érte "otthon" :(
[előzmény: (184) ildisz1, 2005.04.19 08:36:39]

ildisz1hozzászólásai | válasz erre | 2005.04.19 08:36:39 (184)
helló!

eladnám garmin geko 201 gps-emet. tavaly augusztusi. 5- ször vol thasználva kb. Dobozában, leirással, számlával.
eredeti ára 42.900 ft.

eladnám 38.000 Ft-ért.
(mivel babát várunk, egy jó ideig nem lenne használva, viszont az ára jól jönne)

emailt várok az érdeklődőtől: ildisz1@vipmail.hu

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]