Előzmények

Kurucz családhozzászólásai | válasz erre | 2009.12.08 08:19:13 (8082)
Én telefonon érdeklődtem és a Dakota 10 akcióban a készlet erejéig most 54.900.-, valóban a honlapjukon drágább!
Köszönöm a válaszokat!
[előzmény: (8078) rongylab2, 2009.12.07 20:15:19]

rongylab2hozzászólásai | válasz erre | 2009.12.07 20:15:19 (8078)


"áruk nagyjából ugyanaz"
én mit nézek rosszul? a geochallenge honlapon azt látom, hogy a Legend hcx naviguide-dal 52900, a Dakota 10 pedig 74900.
[előzmény: (8075) magpet, 2009.12.07 18:25:21]

magpethozzászólásai | válasz erre | 2009.12.07 18:25:21 (8075)
Ráadásul most még az áruk is nagyjából ugyanaz, igaz a Legendhez van egy NaviGuide is. Ha a túra/gc a legfőbb csapásirány, akkor én most valószínűleg Dakotát vennék.
[előzmény: (8074) Csuhás, 2009.12.07 16:02:27]

Csuháshozzászólásai | válasz erre | 2009.12.07 16:02:27 (8074)
Mint gps közel hasonló tudású a két készülék, talán egy hangyányit jobb a legend. Viszont az érintőképernyő, és a ládaleírások gps-en való megnézhetősége miatt sokkal kellemesebb a dakota.
[előzmény: (8073) Kurucz család, 2009.12.07 15:53:27]

Kurucz családhozzászólásai | válasz erre | 2009.12.07 15:53:27 (8073)
Kezdő túrázóknak, láda keresőknek melyik GPS lenne a jobb vétel: Legend HCX vagy a Dakota 10? Kérlek segítsetek eldönteni! A jelenlegi navigációnk már sokszor becsapott és volt, hogy nem találtuk meg a ládákat sem emiatt! :(

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]