Előzmények

Janóhozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 22:38:41 (8213)
de szép is volt, mikor még nyugodtan repkedtem a svájci bicskámmal....
[előzmény: (8212) Mákos, 2009.12.27 22:26:59]

Mákoshozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 22:26:59 (8212)
Most, hogy megnyitottam, beugrott már ez a kép. Közben a hátrányára is rájöttem: nagyobb és nehezebb lenne, nomeg nem engednének fel vele a repülőre...:-D
[előzmény: (8211) zakany, 2009.12.27 22:20:29]

zakanyhozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 22:20:29 (8211)
Van ilyen Garmin..
Csak nem figyelsz rendesen:)

Már vagy fél éve van fotóm róla :))

(Garmin még titokban fejleszti, addig ne áruld el senkinek!)

http://geocaching.hu/userimages/2009-05/25785_20090508_230015.jpg
[előzmény: (8210) Mákos, 2009.12.27 22:14:19]

Mákoshozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 22:14:19 (8210)
Mikor lesz a Garminokon sörnyitó? Dugóhúzó? Kihajtogatható kanálgép? Napelem az akkuk folyamatos töltéséhez, vagy az üzemidő meghosszabbításához (Citizen Eco-Drive)? Csavarhúzó? Laposfogó? Körömvágó olló? Kullancskiszedő-csipesz!!!?

A kérdések költőiek voltak, de azért remélem jár ide a Garmin megfelelő embere jegyzetelgetni...:-DDD
[előzmény: (8206) Bandy, 2009.12.27 21:10:18]

Bandyhozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 21:10:18 (8206)
Hát... Sok hasznát nem veszed, ha lesz is. A Coloradóban hosszú-hosszú idő után kezdett értelmeset mutatni, inkább a belső hőmérsékletet mutatta, ha kivetted autóból, akkor várhattál, míg bármi értelmeset mutat. Ennél még a fényképezőgép, és az iránytű is jobb :-))))
Vagy pl öngyújtó.
[előzmény: (8205) Andreas, 2009.12.27 20:57:05]

Andreashozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 20:57:05 (8205)
A gpsgames.hu fórumán olvastam róla. Egy német oldalon közben választ találtam az egyik kérdésre: 2010 tavasza. Lehet hogy addig nem várok, mert lehet hogy lesz abból nyár is, mire ideér hozzánk. Ráadásul drágább a 450 mint az 550, annyira nem kell az a hőmérő. Gondolom azért vették ki az Oregon-okból, hogy a Colorado-k is eladhatóak maradjanak.
[előzmény: (8204) diego, 2009.12.27 20:26:07]

diegohozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 20:26:07 (8204)
váááááááááóóóóó ilyet honnan tudsz? én is azt várom, hogy mit fognak kitalálni az 550 után. Volt egy sanszom rá, hogy a colorado hőmérőjét kapja meg a következő, de azt hittem a kamera marad. Honnan lehet ilyen infót szerezni, hogy mi lesz a következő modell? amióta megvettem a 300at és rá pár hónapra kijött az 550 minden vásárlást százszor meggondolok.
[előzmény: (8203) Andreas, 2009.12.27 20:04:00]

Andreashozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 20:04:00 (8203)
Én is az akciós 550 megvásárlásán gondolkodok. Ami elbizonytalanít, az az Oregon 450. A fotózás helyett jobban tudnám használni a hőmérőt (tényleg lesz benne?) és kérdés az is hogy mikor jelenik meg itthon. Ja és persze milyen áron?
[előzmény: (8202) magpet, 2009.12.27 19:06:25]

magpethozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 19:06:25 (8202)
Nálunk dec. 31-ig biztosan. Ha dobsze egy emilt, és foglalsz egyet még idén, akkor egészen biztos, hogy marad egy példány, amit akár januárban is el tudsz ragadni.
Ha a 300-ashoz képest nézzük a különbségeket, akkor nagyjából jól soroltad a tételekt. Ezen kívül több pontot kezel ggpx-ben (ládák leírással), továbbá az alapcsomagban van 2db. 2000mAh-s akku és egy töltő.
[előzmény: (8186) At, 2009.12.27 15:05:38]

Athozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 15:05:38 (8186)
Helló

Nincs valakinek "belső" infója, hogy az oregon 550 meddig lesz akciós?
Az 550-es fényképezőgép, 3tengelyes iránytű,Waypoints,Útvonalakon kívül van még valami tudásbeli vagy egyéb külömbség a készülékek között?


Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]